RuyaTabirleri.com

Rüyada Futbol Maçı Görmek

Rüyada futbol maçı görmek, girişilecek işlerde yüksek kazanç elde etmeye yorumlanırken özellikle yakın tanıdıklarla ya da akrabalarla ortak iş yapak suretiyle iyi paralar kazanmaya yorumlanır. Uzun süredir monoton bir yaşam süren kişilerin bir anda hareketlenen hayatları sayesinde heyecan duyacaklarını ve yeniliklere kapılarını açık tutmalarından ötürü bu dönemde yepyeni bir iş fırsatı elde edecekleri için hayallerini gerçekleştirme şansı bulacaklarını bildirir. Rahata kavuşacak olan rüya sahibinin hem eğlenceli, hem de bol kazançlı günler sayesinde moralini yükselteceğini, sevdiği insanlara sürprizler yapıp hediyeler alarak neşesini, keyfini başkaları ile de paylaşacağını ifade eder. Ticaret yapmak manasına da geldiği için özellikle kısa sürede kar elde edilecek bir iş sayesinde maddi durumunu düzeltecek olmaya ve bir arsa, tarla ya da dükkan gibi taşınmaz satın almaya yorumlanır.

Rüyada Futbol Maçı İzlemek

Mesleki açıdan en iyi yerlerde olmaya ya da yakın zamanda mevki anlamında yükselişe geçmeye alamettir. Terfi veya tayin beleyenler için yakın zamanda mutlu haberlerin geleceğine ancak işle alakalı bu durumdan ötürü bir seyahatin zorunlu olacağına ifade edilir. Geçici veya kalıcı olarak başka bir şehre yerleşmek manasına da gelir. Futbol maçı izlemek bir ortak ile kurulacak işten elde edilecek ek gelir sayesinde tüm borçları kısa sürede ödeyerek refaha kavuşmak demektir.

Rüyada Futbol Maçı Yapmak

Kendisini futbol oynarken gören kişiler heyecan duydukları bazı hobilere vakit ayırmaya başlarlar. Yeniliklerin, her türlü heves edilen uğraşların gündeme geleceği bugünlerde rüya sahibinin deyim yerindeyse çocuklar gibi şen olacağını ve sağlık problemleri olanların da sağlıklarına kavuşacaklarını alamet eder. Büyük değişimlerin, gerçekleşecek hayallerin işaretidir.

Rüyada Futbol Maçı Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin hayat akışını doğrudan etkileyecek bir karar vermesi gerektiği bir dönemden geçtiğini ancak kararsızlık yaşadığını, her ihtimali düşünerek hareket ederken ayrıntılara fazlaca takıldığı için gelgitler yaşadığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!