RuyaTabirleri.com

Rüyada Futbol Topu Görmek

Rüyada futbol topu görmek, rüya sahibinin sosyal hayatında çok aktif olduğuna, arkadaşları ile sürekli eğlenceli ortamlara girdiğine, konserlere, sinemaya ve tiyatroya gitmeye bayıldığına işaret eder. Kişinin işten kalan tüm vaktini dışarıda geçirdiğine, tatlı dilli ve hoş sohbet oluşu ile her gittiği yerde yeni arkadaşlıklar edindiğine ve bu nedenle arkadaş çevresinin çok geniş olduğuna delalet eder.

Rüyada Futbol Oynadığını Görmek

Rüyada futbol oynadığını görmek, işini büyük bir özen ve disiplin içinde yapan bu nedenle de Allah’ın kendisine yürü ya kulum deyip, çalışmasının ve emeğinin karşılığını nasip eden bir kişinin varlığına tabir edilir. Zafer elde etmek, para ve mal sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Futbolcu Görmek

Rüyada futbolcu görmek, rüya sahibinin bazen duygularını dizginleyemez olduğuna, sinirini de sevincini de bastırmadığına, bu durumun aşırıya kaçabildiğine ve kendisini zor durumda bıraktığına delalet eder.

Rüyada Futbol Sahası Görmek

Rüyada futbol sahası görmek, geniş geniş yaşayacak ve rahat ettirecek imkânlara sahip olmaya, sıkıntıları, üzüntüleri ve dertleri arkada bırakmaya, borçları sıfırlayacak şansı yakalamaya ve sağlık içinde bir hayat sürmeye rivayet edilir.

Rüyada Gol Attığını Görmek

Rüyada gol attığını görmek, büyük şans ve kısmet olarak açıklanır. Rüya sahibinin kendisine uğur ve mutluluk getirecek bazı kararlar alacağına ve bu kararlarla yola çıkarak, büyük bir yol kat edeceğine ve ulaşmak istediği başarıya önünde sonunda ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Stadyumda Maç Seyretmek

Rüyada stadyumda maç seyretmek, ticaret hayatında hayırlı olacak kişilerle iş birliği içine girmeye ve anlaşma imzalamaya alamet eder. Bu rüya bazen de tam tersi şekilde tabir edilir ve ticarette zarar etmeye, para kaybetmeye, yanlış ve hatalı işler yapmaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Futbol ile ilgili çok daha ayrıntılı tabiri Rüyada Futbol Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: