RuyaTabirleri.com

Rüyada Futbolcu Görmek

Rüyada futbolcu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok alçakgönüllü olduğuna, gerektiğinde bir grupla çalışacak kadar açık fikirli olduğuna, çok uzun süreli ve çok karmaşık işleri yapabileceğine ve bu sayede çok büyük başarılara imza attığına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında kendisine yalan söyleyen bir kişinin yaptığı ihaneti ortaya çıkaracağına tabir edilir.

Rüyada futbolcu görmek, iş hayatında kendi sınırları içinde hareket eden rüya sahibini, davranışları ve yaptığı şeylerle kışkırtan ve kötü durumlara düşmesini isteyen bir kişinin bulunduğuna ve yakın bir zamanda rüyayı gören kişiye bir zararının dokunacağına yorulur.

Rüyada Futbolcu Olmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok yetenekli, çok kontrollü, büyük çalışmaların altından tek başına kalkabilecek ve çok iyi bir idareci olabilecek birisi olduğuna ayrıca grup halinde yapılacak bir çalışma da dâhil olmak üzere birçok çalışmaya katılabileceğine rivayet eder.

Rüyada Futbolcu ile Konuşmak

İş hayatında çok büyük bir atılım yapmak isteyen rüya sahibinin, yaptığı işte kendisinden daha profesyonel ve daha deneyimli olan birisinden,  hem çalışma konusunda hem hayat tecrübeleri konusunda çok büyük bilgiler alacağına, çok sorunlu bir işin üstesinden bu sayede geleceğine ve çok daha iyi hissedeceğine alamet eder.

Rüyada Futbol Oynadığını Görmek                                                                                              

Rüya sahibinin, iş hayatında pek tanımadığı kişiler ile uzun zamandan beri yapmayı düşündüğü bir iş için büyük bir ortaklık kuracağına ve başarılı olacağına işaret eder. Aynı zamanda, iş hayatında ortaklık kurulmuş kişiler ile çok zorlu ve sıkıntılı zamanlar geçirileceğine işaret eder.

Rüyada Futbol Topu Görmek                                              

Rüyayı gören kişinin, eğitim hayatında ya da aile hayatında çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Futbol ile ilgili çok daha ayrıntılı tabiri Rüyada Futbol Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Futbolcu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. mustafa (01 Aralık 2014 saat: 17:25)

  rüyamda evli olan sanatçı ile yemek daveti aldım fakat sanatçının hanımı bir futbolcu ile evli oluyor ve beni futbolcu ile tanıştırıyor

 2. mustafa (15 Kasım 2014 saat: 15:50)

  merhaba
  ben rüyamda abimi gördüm.abim yeni evlenmiş ve başka eve taşınmıştı . Bende onun evinin önünde silah sıkıyorum ve daha sonra abim çıkıyor ve silahını çıkarıp bana dığrultuyor.ben koşmaya başlıyorum ama ayağımdan yaralanıyorum. Daha sonra da sırtıma bir kaç tane kurşun isabet ediyor ama kanı görmüyorum lütfen bir cevap yazın çok meraj ediyorum anlamını

 3. Ali Velli (17 Ekim 2014 saat: 01:55)

  Merhaba rüyamda iki sene önce ayrıldığım ve barışma ihtimalim olmayan eski sevgilimle evlenmişim ancak çok mutlu gibi de değildim. Evimize yatıya misafir gelmişti. Gelen kişilerden birisi geçen sene tanıştığım bir arkadaşım diğeri ise futbolcu Kerim. Kerim, uykusu geldiğini söyledi. Ona uyuması için yatak açtım ve daha sonra onunla sohbet ettim. Rüya içerisinde bazı şeylere de anlam veremedim. Sanki şokta gibiydim. Rüyadan pek bir anlam çıkaramadım yardım ederseniz sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,