RuyaTabirleri.com

Rüyada Futbolcu Görmek

Rüyada futbolcu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok alçakgönüllü olduğuna, gerektiğinde bir grupla çalışacak kadar açık fikirli olduğuna, çok uzun süreli ve çok karmaşık işleri yapabileceğine ve bu sayede çok büyük başarılara imza attığına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında kendisine yalan söyleyen bir kişinin yaptığı ihaneti ortaya çıkaracağına tabir edilir.

Rüyada futbolcu görmek, iş hayatında kendi sınırları içinde hareket eden rüya sahibini, davranışları ve yaptığı şeylerle kışkırtan ve kötü durumlara düşmesini isteyen bir kişinin bulunduğuna ve yakın bir zamanda rüyayı gören kişiye bir zararının dokunacağına yorulur.

Rüyada Futbolcu Olmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok yetenekli, çok kontrollü, büyük çalışmaların altından tek başına kalkabilecek ve çok iyi bir idareci olabilecek birisi olduğuna ayrıca grup halinde yapılacak bir çalışma da dâhil olmak üzere birçok çalışmaya katılabileceğine rivayet eder.

Rüyada Futbolcu ile Konuşmak

İş hayatında çok büyük bir atılım yapmak isteyen rüya sahibinin, yaptığı işte kendisinden daha profesyonel ve daha deneyimli olan birisinden,  hem çalışma konusunda hem hayat tecrübeleri konusunda çok büyük bilgiler alacağına, çok sorunlu bir işin üstesinden bu sayede geleceğine ve çok daha iyi hissedeceğine alamet eder.

Rüyada Futbol Oynadığını Görmek                                                                                              

Rüya sahibinin, iş hayatında pek tanımadığı kişiler ile uzun zamandan beri yapmayı düşündüğü bir iş için büyük bir ortaklık kuracağına ve başarılı olacağına işaret eder. Aynı zamanda, iş hayatında ortaklık kurulmuş kişiler ile çok zorlu ve sıkıntılı zamanlar geçirileceğine işaret eder.

Rüyada Futbol Topu Görmek                                              

Rüyayı gören kişinin, eğitim hayatında ya da aile hayatında çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Futbol ile ilgili çok daha ayrıntılı tabiri Rüyada Futbol Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,