RuyaTabirleri.com

Rüyada Füze Görmek

Rüyada füze görmek, hayırlara delalet eder. Bolluğa, berekete, dünya malının çokluğuna, helal lokmaya ve ticaret ehli olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin çok çalışması ya da babadan kalma iş yerinin yöneticiliğini yapması sureti ile kazancının yerinde olacağına, hayatı boyunca geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, ev, araba, yazlık ve yat sahibi olup, lüks ve konfor içinde bir yaşam süreceğine işaret eder. Zenginliğin sadece bir dönem için değil hayat boyu geçerli olacağı yorumu yapılır.

Rüyada Füze Atıldığını Görmek

Rüyada füze atıldığını gören kişi, çok öfkelendiği bir anda zehir zemberek sözler edecek ve bu sözler çok sevdiği birine dokunacak, rüya sahibi de uzun zaman bu durumu telafi etmeye çalışacak demektir. Zor da olsa, kendini ifade etmeyi ve aslında kötü niyetli olmadığını ispat etmeyi başaracaktır.

Rüyada Füze Atmak

Rüyada füze atmak, rüya sahibinin ilime olan merakına ve hevesine işaret eder. Kişi, bu sevgisi ve yoğun duygu sahibi olması nedeniyle mutlaka ilim, irfan sahibi olup, saygınlık görmeyi başaracaktır diye tabir edilir.

Rüyada Füze Patlaması

Rüyada füze patlaması, rüyayı gören kişinin farkında olmadan büyük ve tehlikeli yollara sapması ya da böyle kişilerle hareket etmesi nedeniyle, önemli bir kazadan, musibetten ya da beladan kıl payı kurtulup, doğru yolu bulacağına delalet eder.  Bu talihsiz olay, kişinin aklını başına getirmeyi başaracak demektir.

Rüyada Füzenin Düştüğünü Görmek

Rüyada füzenin düştüğünü görmek, rüya sahibinin hayatıyla ilgili bazı konularda kesin kararlar alacağına, hem çevresini, hem de işini kısacası tüm hayatını değiştireceğine işaret eder.

Rüyada Roket Görmek

Rüyada roket görmek, rüyayı gören kişinin kolay kolay kimsenin üstesinden gelemeyeceği bir durumla baş edebileceği ve bu sayede herkesin hayranlığını toplayacağı ile tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Füze Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. osman (12 Mart 2014 saat: 08:35)

    Öncelikle merhabalar ben 2 gün önce bilmediğim birileri tarafından üzerime havadan birden fazla yaklaşık 20 30 tane füze geldiğini gördüm daha bombalar düşmemişti yanımda tanımadığım ama rüyada çok iyi tanıdığım 4 5 kişi vardı okul bahçesi gibi bir yerdeydik onlarla beraber olduğumuz yerde bir sığınağa giriyorduk çıktığımızda bizim olduğumuz yerin biraz ilerisinde bir yere düşüyordu nasıl düştüğünü seyrediyorduk dün gecede yine aynı okul bahçesi tarzı bir yerdeydim elime bir kumanda geçti yakınımdan birisi verdi ben kumanda da ki tuşlara bastım geçen gün gördüğüm gibi birden fazla roket üzerimize geliyordu yine aynı sığınağa doğru kaçtık ama yanımda 1 kişi vardı onu da tanımıyorum biraz devam ettik bir yerden çıktık hiç tanımadığım bir yerdeydik ve normal derecede yağmur yağıyordu . Yorumunuz için şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,