RuyaTabirleri.com

Rüyada Gaga Görmek

Rüyada gaga görmek, kişinin işlerine burnunu sokan, kendi üstüne vazife olmayan konularda ahkam kesen bir tanıdığa işarettir ki bu durum kişiyi rahatsız edecek boyutlara gelebilir. Esnek, anlayışlı bir tavırla çevresine karşı hoşgörüyle yaklaşan kişilerin bu durumu suistimal eden kimselerle karşılaşarak yaşayacakları hayal kırıklığına ifade edilir. Kişinin başkaları tarafından incitileceğini ya da kalp kırıcı sözlere maruz kalacağını bildirirken, gaga görmek nazara da yorumlanır. Bazı işlerde ufak tefek aksiliklerin peş peşe gelmesi yahut planlarda bozulmalar olması demektir. Sağlıkla ilgili büyük rahatsızlıklar olmasa da günlük hayatı etkileyecek bazı hastalıklara da yorumlanır. Rüyanın bir başka yorumu da kişinin kendisiyle doğrudan ilişkili olmayan durumlar hakkında fazla konuşması yahut doğrudan müdahil olması sayesinde sıkıntıya düşeceğini delalet eder.

Rüyada Gagalandığını Görmek

Bir kuş tarafından gagalandığını görmek gelen bir haberin kişiye rahatsızlık vereceğini bildirirken, farklı bir yoruma göre de yardım görmek anlamını taşır. Bir karga tarafından gagalanmak kişiyi kıskanan, başarılarından rahatsız olan birini işaret ederken, bir serçe tarafından gagalanmak ise kişiye maddi, manevi elinden gelen her şeyi ortaya koyarak yardımcı olmaya çalışan yakın bir arkadaş anlamına gelir. Genel olarak kuşlar tarafından yoğun bir şekilde gagalanmak incitilmeye, üzüntü veren konuşmalar işitmeye alamettir.

Rüyada Uzun Gaga Görmek

Uzun gaga bir konunun gereğinden fazla sürmesine ve gündemde kalmasına yorumlanır ki bu durum rüya sahibini rahatsız edeceği için konuya ilişkin fazla müdahil olmadan mesafe koymak gerektiğine dair uyarıda bulunur. Uzun gaga dedikoduya da işarettir. Yakın çevrede gelişen dedikodu ve söylentilerin rüya sahibinin özel hayatında bazı sıkıntılara yol açacağını, kişinin durduk yere kendisini savunmak zorunda kalacağına da alamettir.

Rüyada Gaga Görmenin Psikolojik Yorumu

Başkalarının düşüncelerine, söylediklerine fazlaca önem vermek nedeniyle zaman zaman doğal davranışlar yerine kişiye uygun olmayan tavırlar içinde bulunulduğuna tabir edilir. Gaga görmek aşırı konuşmanın yahut başkalarının hayatına dair gereksiz şekilde konuşmalar yapmanın ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!