RuyaTabirleri.com

Rüyada Garaj Görmek

Rüyada garaj görmek, güvenilir bir yer arama ihtiyacı içinde olunduğuna işaret eder. Kişinin yaşadığı sıkıntılardan aşırı şekilde bunalarak uzun bir seyahate çıkmak, kafasını dinlemek ve bazı kararlar almak istemesine de alamet olan rüya, genellikle korunaklı ve güven içinde sürdürülen bir hayata sahip olunduğunu gösterir. Uyarı olarak da ele alınabilecek olan rüya, kişinin hayatına dair bazı meseleleri öncelik haline alması gerektiğine, bu önceliklere uygun şekilde davranarak sorunlara daha kalıcı çözümler bulacağına alamettir. Ailesini koruyan bir ebeveyn olunduğuna, iş sahipleri için de herkesin hakkını gözeten ve asla adaletsiz davranmayan biri olunduğuna da işaret eder.

Rüyada Kapalı Garaj Görmek

Psikolojik olarak içine kapanan rüya sahibinin kendisini toplumdan izole ederek daha yalnız bir hayat süreceğine, eşine veya yakın çevresine karşı da daha ketum davranacağını bildirir. Sorunlarını tek başına çözmek isteyen kişinin bir süre sonra bu durumun altından kalkamayacağını anlayarak başka bir çözüm arayacağına da alamettir. Kapalı garaj görmek, sahip olunan işin büyümesine engeller olduğuna, terfi alamamaya ve gelir düzeyinde bir türlü istenen artışı elde edememeye de işarettir.

Rüyada Açık Garaj Görmek

Her şeyin yoluna gireceğine, hasta kişilerin eskisi gibi sıhhatlerinin iyi olacağına, tam konsantrasyon ile işine daha çok sarılacağına işarettir. Açık garaj modern bir hayat görüşüne sahip olunduğunun ve kişinin yaşamını daha da güzelleştirmek için pek çok fırsatı değerlendireceğine yorumlanır. Dışa dönük yaşayan rüya sahibinin çevresinin kalabalık olduğuna, hiçbir sorunun kalıcı olmayacağına ve bundan sonraki zamanda da asla kötü bir olay yaşamayacağına tabir edilir.

Rüyada Garaj Görmenin Psikolojik Yorumu

İçe dönük kişilerde bulunan mutsuzluk hissinin kuvvetlendiği ve kimseyle paylaşımda bulunmak istenmediğini gösterir. Garaj genellikle özel hayatını kendisine saklayan ve asla bir başkasıyla paylaşmayan kişilerin ketumluğunu dile getirirken, asosyal bir tutum içine girilmesinden dolayı da yaşanan yalnızlığın artması olarak yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!