RuyaTabirleri.com

Rüyada Gaz Bombası Atıldığını Görmek

Rüyada gaz bombası atıldığını görmek, kötü günlere, toplumsal sıkıntıların kişinin çalışma ve aile hayatını olumsuz etkileyeceğine alamettir. Genellikle üzücü günlerden geçildiğine ve bu koşulların kişiyi manevi anlamda yıprattığına yorumlandığı gibi, düşmanların varlığına da gönderme yapar ve rüya sahibinin yakın takipte olduğunu, bazı kötü niyetli kimselerin kişinin işlerine taş koymak, hedeflerine ulaşmasını engellemek için bazı girişimlerde bulunacağına tabir edilir. Tüm düzenin alt üst olmasına neden olan problemleri, bu sorunlardan kurtulmakta zorlanan rüya sahibinin psikolojik olarak da yıpranacağını ifade eder. Maddi yardım alınıyorsa kesileceğine, maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, bu dönemde kesinlikle yatırım yapılmamasının uygun olacağına dikkat çeker.

Rüyada Gaz Bombasından Bayılmak

Kişiyi aniden üzecek ve tüm gelecek planlarını bozacak kötü bir haber geleceğini, bu haberden sonra günlerce gözyaşı döküleceğini bildiren rüya, iş yaşantısının kötüye gideceğini, düzeni bozulan rüya sahibinin kendisini mutsuz ve yalnız hissedeceğini, kapısını çaldığı kişilerden yardım görmeyeceği gibi, sahte dostluklarının da farkına varacağını ifade eder. Aile desteğini görmemek, borçlar yüzünden depresyona girmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Gaz Bombasından Ölmek

Kötü günlerin geride kalacağını bildirir ve bir uyanışın habercisidir. Genellikle kişinin başına gelen olumsuzlukları avantaja döndürecek kadar akıllı davranacağını tabir eder. Bir süredir çok fazla laf söz duyan ve yakın çevresinden eleştiri alan rüya sahibinin kendisini bunalmış hissedeceğini, hayatı ile ilgili konularda kimseyle bir şey paylaşmayacağına yorumlanır. Tüm imkanların sona erdiği, tüketildiği ve yeni bir başlangıç yapılacağını tabir eder.

Rüyada Gaz Bombası Atıldığını Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendine ait özel zamanları olmayan veya sürekli çalışmak, sorumluluklarını yerine getirmek için uğraşan kişilerin özgürlüklerinin kısıtlandığını hissettiklerini ifade eder. Yoğun tempoda çalışan kişilerin gördüğü rüyalar arasındadır ve dinlenmeye, tatil yapmaya, sevilen işlere vakit ayırmaya duyulan özlemin sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!