RuyaTabirleri.com

Rüyada Gaz Çıkarmak

Rüyada gaz çıkarmak, farklı şekillerde tabir edilir. Kişinin rüyasında ulu orta ya da hiç de olmayacak bir yerde gaz çıkardığını görmesi iyi değildir, sıkıntı ve hastalık çekmeye tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının zorlaşması, işlerin kötüleşmesi ve düzeninin bozulması anlamına gelir. Eğer kişi rüyasında tuvalette gaz çıkardığını görürse bu hayırlıdır. Hayatın kolaylaşması, güzelleşmesi ve iyiliklerin kendi üstünde olmasına işaret eder.

Rüyada Birinin Gaz Çıkardığını Görmek

Bu rüyanın yorumu da rüyanın niteliğine bağlı olarak değişir. Kişi rüyasında birinin herkesin içinde, onların da fark edeceği şekilde gaz çıkardığını görürse eğer bu yüz kızartıcı bir suç işleyip, rezil olacağına delalet eder. Kişi, eğer rüyada birinisessiz sedasız gaz çıkarırken görürse bu da kendisini çok zor durumda bırakacak konuşmalar yapacağına yorulur.

Rüyada Namazda Gaz Çıkarmak

Rüyada namazda gaz çıkarmak, rüya sahibinin korkuya, sıkıntıya ve zahmete düşeceği anlamına gelir. Kişi, akılsız davranışları nedeniyle dertsiz başını derde sokacak, sonra da çok pişman olacak demektir.

Rüyada Gaz Kokusu Almak

Rüyada gaz kokusu almak ya da kokulu gaz çıkarmak musibetlere tabir edilir. Rüyayı gören kişinin bir takım sorunlar yaşayacağına ve çok üzüleceğine işaret eder. Beklenmedik kötü olayların meydana geleceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Sesli Gaz Çıkarmak

Rüyasında sesli şekilde gaz çıkardığını gören kişinin rüyası, yanlış sözler söyleyip birine iftira ya da haksızlık edeceği şeklinde ifade edilir.Bu rüya aynı zamanda insanların ayıplayacağı işler yapmaya yorulur.

Rüyada Yellenmek

Rüyada gizli saklı yellenmek, kişinin kendi çabalarıyla, sahip olduğu imkânlarla, inancı ve azmiyle içine düştüğü sıkıntıdan kurtulacağı anlamına gelir. Kişinin rüyasında çekinmeden yellendiğini görmesi de yanlış kararlar alıp, kendini zor durumda bırakmaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: