RuyaTabirleri.com

Rüyada Gaz Görmek

Rüyada gaz görmek, malıyla övünen, insanların duygu ve düşüncelerini ciddiye almayan, sadece kendi menfaati, zenginliği, rahatı ve huzuru için uğraşan, imkânların fazlasına sahip olduğu halde yakınlarının ve komşularının içine düştüğü müşkül durumdan kurtulmaları için kılını bile kıpırdatmayan, anlayışsız, vurdum duymaz ve kötü bir kişinin varlığına rivayet edilir. Rüyada hava gazı görmekse hayırlara alamet eder ve şans olarak yorumlanır.

Rüyada Gaz Çıkarmak

Rüyada gaz çıkarmak, kişinin olumsuz ve kötü düşüncelerini kalbinden atacağına, içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına, her şeye daha ılımlı, hoşgörülü ve anlayışla yaklaşacağına alamet eder.

Rüyada Namazda Gaz Çıkarmak

Bir kişi rüyasında namazda gaz çıkardığını görürse eğer, o kişi canının sıkılacağı, moralinin bozulacağı ve gülen yüzünün solacağı kadar tatsız bir olayla karşılaşacak demektir. Rüya sahibi, hiç günahı olmadığı halde bir işten sorumlu tutulacak ve uzun süre günahsızlığını ispat etmek için uğraşacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Kokulu Gaz Çıkarmak

Rüyada kokulu gaz çıkarmak, uğursuzluk ve melanet olarak değerlendirilir. Kişi hiç hoşuna gitmeyecek, kendisini üzecek, öfkelendirecek ve strese sokacak bazı sözler işitecektir diye ifade edilir. Gazın kokusu eğer çok kötüyse bu da ahlakta zayıflığa ve kötülüğe rivayet edilir.

Rüyada Gaz Koklamak

Rüyada gaz koklamak, rüya sahibinin yanlış ve hatalı adımlar atması nedeni ile başının ağrımasına neden olacak olaylar yaşayacağı ile açıklanır. Kişinin, huzurunun kaçmasına neden olacak bir takım işlere bulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Gazyağı Görmek

Rüyada gazyağı görmek, musibetlerle karşılaşmaya ve kötü olaylar yaşamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin ağız tadının, keyfinin ve rahatının kaçmasına neden olacak durumlarla karşılaşacağına, sıkıntı ve zorluk içine düşeceğine işaret eder. Eve kapanıp, çaresiz kalmaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!