RuyaTabirleri.com

Rüyada Gaz Lambası Görmek

Rüyada gaz lambası görmek, uzun sürecek mutluluklara yorumlanırken, kişinin sağlığının da yine aynı şekilde uzun zaman boyunca mevcut iyi durumunu koruyacağını ifade eder. Hem özel hayatta, hem de iş yaşantısında istikrarlı, kişiye keyif veren bir yaşamın varlığına tabir edilir. Yanan bir gaz lambası hastalıktan şifa bulmaya, gaz lambasını yakmak ise kişiden yardım isteyen birinin derdine derman olup sevap kazanmaya alamettir. Gaz lambası yakmanın bir diğer anlamı da geleceğini inşa eden kişilerin tam olarak doğru tercihler yapmaları neticesinde istedikleri her şeye kolayca ulaşabileceklerini bildirir. Manevi anlamda tatmin olmuş, maddi olarak zengin bir hayat sürmüş olmak demektir ki, her açıdan zor, kişiye kasvet ve sıkıntı veren zamanların tamamen geride kalacağını da müjdeler.

Rüyada Gaz Lambası Almak

Rüya sahibinin hayatını değiştirme kararı alacağını ifade eder. Mevcut durumdan memnun olmayan veya hayatında bazı konularda radikal değişikliklere gitmek isteyen kişilerin alacakları kararlarda yanılmayacaklarını, atacakları adımların mutluluk getireceğini delalet eder. Eski bir gaz lambası almak aile ve akrabalarla iyi ilişkiler içinde olmak, yeni bir gaz lambası almak ise aileye yeni katılacak üyelere veya aşk dolu evlilikler yapıldığına şahit olmaya yorulur.

Rüyada Gaz Lambası Söndürmek

Genelde uğursuzluk veya kısmetsizlik gibi, geçici de olsa kişiyi üzecek bazı gelişmelerin işareti olan rüya, sağlığını ihmal eden kişilerin bir süre rahatsızlanacaklarını bildirir. Gaz lambası söndürmek işe ara vermek, iş yeri kapanması veya gelir elde edilen bir mülkün elden çıkması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Gaz Lambası Görmenin Psikolojik Yorumu

Sağlıklı yaşama düşkün olan ve kendisine dikkat etmekle kalmayıp, yaşam kalitesini artırmak için her türlü olanağı kullanan inanların ifadesidir. Genellikle bilimsel zekayla hareket etmek, tutarlı bir hayat sürdürmek, bazı konularda ise sabit fikirli olmak anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!