RuyaTabirleri.com

Rüyada Gazino Görmek

Rüyada gazino görmek, kişinin iş yaşamında rahatlaması ve eline geçen düzenli gelirin artması ile rehavete kapılmasına, zevk ve eğlenceye fazlaca düşkün olmasıyla ailesini ihmal etmesine işaret eder. Gazino gören kimseler hayatın nimetlerinden yararlanmak için her türlü fırsata hemen sahip olmak isterler ve çoğu zaman ellerindekilerin kıymetini bilemezler. Düzenli yaşamını riske atacak girişimlerde bulunacak olan rüya sahibinin yakın arkadaş ve aile çevresi tarafından ikaz edilmesine de tabir edilir. Kısa süren bir yanlıştan dönmek, yeniden eski hayat düzenine kavuşmak ve geçici de olsa çapkınlık yapmak ve evli olanlar için bu sebepten ötürü eşiyle arasında sorunlar yaşanacak olması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Gazinoya Gitmek

Sadece bugününü düşünerek hareket eden rüya sahibinin yaptığının yanlış olduğunu fark ettiğinde elinde avucunda bir şey kalmadığını görerek üzüntü yaşayacağına, hareketlerine ve yaşamına çeki düzen vermek isteyeceğine yorumlanır. Bir süre boyunca düzen kurmak konusunda güçlük çekileceğine ancak sabırla hareket edilmesi halinde istenilen sonucun alınacağına da alamettir. Gazinoya gittiğini gören kimselerin hayatlarında, kendilerinden sürekli olarak menfaat sağlamaya çalışan ve haksız kazanç elde etmek için her türlü ahlaksızlığa bulaşan kimseler olur. Yanlış ilişkilere sahip olunduğunun altını çizen rüya, kişinin içinde bulunduğu ortamlarda ve arkadaş seçiminde dikkatli olması gerektiği konusunda da uyarıda bulunur.

Rüyada Gazinoda Eğlenmek

Yaşanan güzel bir gelişmenin veya alınacak iyi bir haberin rüya sahibi tarafından fazlaca abartılacağına ve sevinçten kaynaklanan rahatlamayla beraber işlerin askıya alınacağına alamettir. Eğlenceye düşkün olmak sonucunda maddi imkanların har vurup harman savrulmasıyla yaşanacak mali krizin de habercisidir.

Rüyada Gazino Görmenin Psikolojik Yorumu

Sorunlar karşısında neden-sonuç ilişkisini doğru kuramayan ve sürekli olarak başkalarını suçlamaya meyilli olan rüya sahibinin, özellikle maddi konularda tedbirsiz davranması sonucunda pek çok problem yaşadığını, bu sorunların da başkalarından kaynaklandığını düşündüğünü işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!