RuyaTabirleri.com

Rüyada Gazoz Görmek

Rüyada gazoz görmek, ikili ilişkilerde sorumsuzca davranılacağına ve bu yüzden nişan veya söz atmak durumunda kalınacağına işaret eder. Gazoz gören kişiler evli ise, eşini aldatır veya hovardalık yapacak ortamlar içine girer. Güvensizliğe işaret eden rüya özel hayatta dikiş tutturamamanın, kişinin ilişkilerini ciddiye almaması yüzünden kendisine değer veren ve seven kimseleri de kısa süre içinde kaybedeceğine delalettir. Rüya sahibinin her şeyi fazla abartmasından dolayı iş yerinde de sorunlar yaşamasına, kendisine söylenen sözleri başkalarına da iletmesi ve yalan yanlış şeyler eklemesi ile de başkalarının arasını açmasına yorumlanır. Gazoz görmek yaşının ağırlığına uygun yaşamamak, olgunlaşamamak ve çocukça hareket etmek yüzünden hayatındaki insanların gözünde değersiz hale gelmek demektir.

Rüyada Gazoz İçmek

Rahatlamak, borçları ödemek ve kısa bir tatile çıkmak anlamlarına gelir. Kişinin strese girmesine neden olan bir olayın sona ermesine, aile içinde ortak kararların alınmasına ve kafa dinlemek üzere bir yolculuğa çıkılacağına delalettir. İş konusunda önemli bir projeyi zamanında teslim etmek, kendisine verilen görevleri en doğru şekilde halletmek, takdir toplayan davranışlarda bulunmak şeklinde de yorumlanır. Gazoz içtiğini gören kimselerin ağız tatları yerine gelir ve keyifli zamanlar geçirerek, hayatın tadını çıkarma fırsatları elde ederler.

Rüyada Gazoz Satın Almak

Kutlama yapacak kadar önemli bir haber almak ve çok sevinmek anlamına gelen rüya, kişinin mutluluğunu en yakın arkadaşları, sevdikleri, ailesi ve eşi dostuyla beraber paylaşacağına alamettir. Miras veya önemli bir arazi satışı sonrasında elde edilecek yüklü paraya da tabir edilir.

Rüyada Gazoz Görmenin Psikolojik Yorumu

Mutluluk içinde olmanın, yakın zamanlarda kişi için çok önemli durumların söz konusu olması nedeni ile duyulan heyecanın ifadesi olan rüya, hayattan keyfi alındığına ve psikolojik olarak son derece pozitif bir durumda olunduğuna tabir edilir. Neşeli ve hareketli bir hayatın rüyalarda yansımış halidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!