RuyaTabirleri.com

Rüyada Gazoz Görmek

Rüyada gazoz görmek, ikili ilişkilerde sorumsuzca davranılacağına ve bu yüzden nişan veya söz atmak durumunda kalınacağına işaret eder. Gazoz gören kişiler evli ise, eşini aldatır veya hovardalık yapacak ortamlar içine girer. Güvensizliğe işaret eden rüya özel hayatta dikiş tutturamamanın, kişinin ilişkilerini ciddiye almaması yüzünden kendisine değer veren ve seven kimseleri de kısa süre içinde kaybedeceğine delalettir. Rüya sahibinin her şeyi fazla abartmasından dolayı iş yerinde de sorunlar yaşamasına, kendisine söylenen sözleri başkalarına da iletmesi ve yalan yanlış şeyler eklemesi ile de başkalarının arasını açmasına yorumlanır. Gazoz görmek yaşının ağırlığına uygun yaşamamak, olgunlaşamamak ve çocukça hareket etmek yüzünden hayatındaki insanların gözünde değersiz hale gelmek demektir.

Rüyada Gazoz İçmek

Rahatlamak, borçları ödemek ve kısa bir tatile çıkmak anlamlarına gelir. Kişinin strese girmesine neden olan bir olayın sona ermesine, aile içinde ortak kararların alınmasına ve kafa dinlemek üzere bir yolculuğa çıkılacağına delalettir. İş konusunda önemli bir projeyi zamanında teslim etmek, kendisine verilen görevleri en doğru şekilde halletmek, takdir toplayan davranışlarda bulunmak şeklinde de yorumlanır. Gazoz içtiğini gören kimselerin ağız tatları yerine gelir ve keyifli zamanlar geçirerek, hayatın tadını çıkarma fırsatları elde ederler.

Rüyada Gazoz Satın Almak

Kutlama yapacak kadar önemli bir haber almak ve çok sevinmek anlamına gelen rüya, kişinin mutluluğunu en yakın arkadaşları, sevdikleri, ailesi ve eşi dostuyla beraber paylaşacağına alamettir. Miras veya önemli bir arazi satışı sonrasında elde edilecek yüklü paraya da tabir edilir.

Rüyada Gazoz Görmenin Psikolojik Yorumu

Mutluluk içinde olmanın, yakın zamanlarda kişi için çok önemli durumların söz konusu olması nedeni ile duyulan heyecanın ifadesi olan rüya, hayattan keyfi alındığına ve psikolojik olarak son derece pozitif bir durumda olunduğuna tabir edilir. Neşeli ve hareketli bir hayatın rüyalarda yansımış halidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gazoz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Engincan (28 Temmuz 2016 saat: 09:01)

    Ruyamda yorgan taşıyordum ve bir minibüse bindim.bir süre sonra minibus bir koyuna çarptı ve koyunun burnu kanadı.Sonra bir adamla koyun-insan karışımı birşey kavga etti ardından gazoz içtiler bu gazozdan banada verdiler.ben bir iki yudum aldıktan sonra başka bir adam geldi aldı ve o da içti ardindan uyandim.Lutfen bunun tabirini yazarmisinoz.

  2. Polat (12 Haziran 2016 saat: 13:04)

    Rüyamda hiç tanımadığım bir evde misafirim. Evin salonunda tanımadığım teyzeler felan var. Herkezin elinde çay, fanta, su. Vb içecekler var. Banada oğlum git mutfakdan sende al dediler. gittim. Tam fantayı dolduracam, türbanlı bi kız bende istiyorum dedi bende bana verilmiş olan gazozu ona verdim. Kızda sevinir gibi. Çok uyduruk bi rüya ama belki yorumlarsınız hocam

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,