RuyaTabirleri.com

Rüyada Gebe Görmek

Rüyada gebe görmek, rüyayı gören kişinin, mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam süreceğine, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine ve eline aldığı tüm işlerde büyük başarı kazanacağına işaret eder. Aynı zamanda, sıkıntıya düşmeye ve hayatta büyük sorunlarla karşılaşmaya ve altından kalkılamayacak sorumluluklarla karşı karşıya kalmaya delalet eder.

Rüyada Gebe At Görmek

Rüyada gebe at görmek, rüya sahibinin kişiliğinden ve çalışmalarından ötürü toplumda saygın bir yere geleceğine, toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine delalet eder. Aynı zamanda, sorunların çözümünde öncü rol oynamaya ve hızlı ve doğru kararlar vermeye yorulur.

Rüyada Gebe İnek Görmek

Rüyada gebe inek görmek, malda yaşanacak artışa, hayırlı işlere ve iş hayatında kazanılacak büyük başarılara yorulur. Kazanılan mal ve mülkün Allah yolunda kullanılmasına ve mazlumlara ve ihtiyacı olan insanlar için harcanmasına delalet eder. Aynı zamanda, girişilen işlerden yeni iş olanakları çıkarılacağına işaret eder.

Rüyada Gebe Koyun Görmek

Rüyada gebe koyun görmek, rüyayı gören kişinin, mutlu ve sevinçli haberler alacağına ve bu haberin ailesi tarafından da sevinçle karşılanacağına delalet eder.

Rüyada Gebelik Testi

Rüyada gebelik testi görmek, sıkıntılı ve sorunlu günler geçirileceğine, alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine ve rüyayı gören kişinin tamiri mümkün olmayan hatalar yapmasına işaret eder.

Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile olduğunu gören kişinin, aile ve iş hayatında büyük badireler atlatacağına ve yapmakta gecikilen şeylerin daha sonra büyük sıkıntı yaratacağına yorumlanır. Aynı zamanda, yaşanacak sürprizlerin başarı getireceğine delalet eder.

Rüyada Kısır Kadının Hamile Kalması

Rüyada kısır kadının hamile kalması, yapılan çalışmaların ve verilen emeklerin boşa çıkacağına ve maddi ve manevi olarak zarara uğranacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,