RuyaTabirleri.com

Rüyada Gebelik Görmek

Rüyada gebelik görmek, gebelik rüyaları hayra yorulmaz. Rüya sahibinin, büyük üzüntülere ve sıkıntılara maruz kalacağına ve ne kadar çabalasa da bu durumdan kurtulamayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında içinden çıkılması neredeyse imkânsız problemlerle karşı karşıya kalacağına ve ne kadar azim ve kararlılık gösterirse göstersin bir türlü sıkıntıları çözemeyeceğine işaret eder.

Rüyada Kadının Kendini Gebe Görmesi

Rüyada kadının kendini gebe görmesi, malında artış olacağına, aile büyükleri, konu komşu ve akrabalar tarafından övülüp yaşıtlarına örnek gösterilmesine tabir olunur.

Rüyada Erkeğin Kendini Gebe Görmesi

Rüyada erkeğin kendini gebe görmesi, geçmişte yaşanmış üzüntü verici olaylardan ötürü kimseye söyleyemediği, açığa çıkmasından büyük bir korku duyduğu ve büyük bir üzüntüye ve kedere sebep olan bir sır sakladığına delalet eder.

Rüyada Gebe Kadın Görmek

Rüyada gebe kadın görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve sosyal hayatında yaşadığı sorunlardan ötürü büyük bir üzüntü ve çok fazla endişe duymasına ve bu durumun uzun bir süre devam etmesinden dolayı ruhsal sorunlarla boğuşmak zorunda kalmasına yorumlanır.

Rüyada Genç kızın Kendini Hamile Görmesi

Rüyada genç kızın kendini hamile görmesi, yaptığı hatalar yüzünden ailesinin üzülmesine ve hayal kırıklığı yaşamasına işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibine uygun olmayan biriyle birlikte olmasına yorulur.

Rüyada Eşini Hamile Görmek

Rüyada eşini hamile görmek, rüyayı gören kişinin, bir işe girişip para kazanmasına ve bu parayla başka işlerde boy göstermesine delalet eder.

Rüyada Kendini Hamile Görmek

Rüyada kendini hamile görmek, rüya sahibinin, uzun bir zamandan beri evlenmeyi, mutlu ve huzurlu bir yuva kurmayı ve tez zamanda çocuk sahibi olmayı çok ama çok istediğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!