RuyaTabirleri.com

Rüyada Gece Görmek

Rüyada gece görmek, huzursuzluk, karamsarlık, aksilik, şansızlık, zorluk ve sıkıntı anlamına gelir. Rüyada gece olduğunu gören kişi, toplumda işe yaramayan, boş gezenin boş kalfası olan, sokaklarda gezmekten başka bir şey bilmeyen kişi olarak anılır. Bu kişi yakın çevresi tarafından hiçbir baltaya sap olamamış, yaramaz kimse şeklinde konuşulur. Rüyasında zamanın gece olduğunu gören kişinin hayatında bir takım sıkıntılar baş gösterecektir. Gerek aile gerekse meslek hayatında yapmak istedikleri ile ilgili bazı engellemelerle karşılaşacak ve bu nedenle de çok mutsuz olacaktır. Rüya sahibi uzun bir süre bu meseleyi çözmek ve sorunu ortadan kaldırmakla meşgul olacak diye tabir edilir.

Rüyada Gece Denize Girmek

Büyük bir zorluğu yenerek, büyük bir iş başarmaya ve bu nedenle de toplumda ön plana çıkıp, işinde sivrilmeye delalet eder. Rüyasında gece denize girdiğini gören kişi bu başarısı sayesinde çok önemli bir işin başına getirilecek ve büyük bir ünvana sahip olacaktır. İsminin büyüklüğü nedeni ile istediğinde açılmayacak hiçbir kapı olmayacaktır.

Rüyada Gece Lambası Görmek

Zorluk ve sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder. Rüya sahibinin ağır işlerden kurtulmasına ve rahatlığa kavuşmasına tabir edilir. Başarı ve zenginlik anlamına da gelir.

Rüyada Gece Yürümek

Rüyada gece yürüdüğünü gören kişinin hayatta hep muvaffak olacağı ve başaramayacağı hiçbir iş olmayacağı anlamına gelir. Rüya sahibi zaten hiçbir zaman kaldıramayacağı yükün altına girmez, yapamayacağı sözler vermez.

Rüyada Karanlık Görmek

Rüya sahibinin garip ve hoş olmayan isteklerine ve davranışlarına tabir edilir. Rüya sahibi toplumda ayıplanan kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Karanlık Hava Görmek

Herkesi ilgilendiren bir musibet yaşanacağı anlamına gelir. O yerde yaşayan kimseler için büyük bir uğursuzluk ve kısmetsizlik yaşanacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gece Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. gizem (10 Mayıs 2014 saat: 07:01)

    ben aklimdaki bi is icin istihare namazi kilib yattigim gece bi turlu hayirmi sermi diye yorumlayamadigim bir ruya gordum. Ruyamda annemle birlikte durakta otobus bekliyoruz, ama gece zifiri karanlik, once bi otobus geliyor biniyoruz sonra tekrar inip bi baskasina biniyoruz, ama ben gri renkli cantami icinden indigim otobuste unutuyorum. Diger otobuse bindigimizde hava aydinlaniyor, sabah oluyor ve icinde bulundugumuz otobus bi oncekinin onunde gidiyor, sonra ikiside ayni durakta duruyo ve(tabii biz duraga daha once variyoruz) ben derhal inip diger otobuse gidiyorum,icinden tum yolcular inerken beb binip hemen gri renkli cantami alip hemen iniyorum ve yine ama bu sefer yep yeni yolcularla diger ikinci otobuse biniyorum,ama bu sefer o otobusun ici oyle bi kalabalikki.Annemin yaninda ayakta kaliyorum, annem oturmus, bana oturmaya yer yok, bi tek arka koltuklarda erkeklerin arasinda var, ama orayada ben oturmuyorum erkeklerin yani diye. sonra ruyam birden degisiyor, kotu hic tanimadigim birilerini goruyorum, onlarla savasiyorum,sevdiklerime yardim edip onlari kurtarmaya calisiyorum ve basariyorum, kotuluk beni yok etmek istiyor,savasiyoruz, ben ona kilic sapliyorum ama bi turlu onu yok edemiyorum,bu arada kilic saplarken hic kan cikmiyor, ama ben ondan beyaz ejderhayi cagirarak kurtuluyorum, ejderha beyaz bi ates cikararak agzindan yok ediyor o kotuluyu. Bir az tuhaf bi ruya, ama istihare namazi kildiktan sonra gordugum icin hakkinda dusunduyum sey hayirlimi sermi bu ruyayla anlayamadigimdan bide size sorayim dedim.Yardimci olursaniz cok sevinirim

  2. dilek (21 Aralık 2013 saat: 11:09)

    rüyamda gece denize girdiğimi gördüm sonra sabaha karaşı muhabbet kusu yavru kedi köpek evime alıyordum yanlız evime aldığım köpek beni rahatsız etti ve onu dışarı bıraktım evimizin salonunda bir sürü cok güzel masalar ve evimizin eşyalarının degişik ve gösterişli idi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,