RuyaTabirleri.com

Rüyada Gecekondu Görmek

Rüyada gecekondu görmek, rüyayı gören kişinin kendisini ileriye götürecek, yüceltecek, itibar ve etiket kazandıracak, meslek hayatında kalifiye olmasına, toplumda da saygınlık görmesine vesile olacak hayırlı ve uğurlu işlere gireceğine ve sonunda da amacına nail olacağına işaret eder. Rüya sahibi herkese “nerelerden, nerelere geldi” dedirtecek kadar iyi işler yapacak ve insanları kendisine hayran bırakacak demektir.

Rüyada Gecekondu Ev Görmek

Rüyada gecekondu ev görmekle, gecekondu görmek zaten aynı şeylerdir. Rüyayı gören kişinin meslek hayatında kendisinin dahi hayal edemeyeceği kadar başarılı olacağına ve başardığını gördükçe de hep daha iyisini elde etmek için uğraşacağına ve sonunda da istediğini alacağına işaret eder.

Rüyada Gecekondu Yapmak

Rüyayı gören kişinin mücadeleci ruhu, çalışkanlığı, hırsı ve kendisine olan özgüveni sayesinde üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorunu olmayacağına, kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine bu sayede hayatın tüm külfetinden de kurtulmuş olacağına yorulur.

Rüyada Gecekondu Yıkılması

Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı içinde, üzgün, hasta, yılgın, umutsuz ve karamsar günler yaşayacağına, içine kapanacağına, insan içine çıkmak istemeyeceğine, konuşmaz olacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Gecekonduda Oturduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin sanki insanlar tarafından alay konusu olduğu, beğenilmediği, dışlandığı ve istenmediği hissine kapılacağına hem de böyle bir şey yokken kendisini bu denli kötü ve değersiz hissedeceğine alamet eder. Rüya sahibinin kendine olan özgüveninde bir eksiklik olabileceği, bu karamsar düşüncelerin ve olumsuz duyguların kaynağının da bu olabileceği anlamına gelir.

Rüyada Gecekonduya Taşınmak

Rüyayı gören kişinin başarısızlığa uğrayacağına ve rakipleri tarafından adeta bozguna uğratılacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gecekondu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. büşra (23 Aralık 2014 saat: 11:22)

    Rüyamda sevgilimle evlendiğimi görüyorum gelinliğim bembeyaz sevgiliminde takım elbisesi oyle tertemiz daha sonra biz düğünden geliyoruz ama yürüyerek evimize gidiyoruz cunku evimiz evimiz yakınmış giderken pazardan peynir. tavuk. salam yada sosisti tam hatırlamıyorum bunları alıp yolda gıdıyoruz yolda gıderkende bırtane daha gelin gördüm ama gelin bir kötü olmuş bide bana hava yapar gibi bindi gitti bende dedim ki çok kötü yapmışlar kızın saçını gelinliğini yazık daha sonra eve geldik evımız gece konduymuş yere sofra kurdum kaynanam annem oturdular ekmek yok karşı komşumuz bayat ekmek verdı aldım onu ben yemedim yemek annem kaynanam yedi bu kadar rüyam

  2. gülten (05 Nisan 2014 saat: 13:14)

    rüyamdaa bir mağazadan bir kürkü çok beğenerek taksitle dörtninbeşyüz liraya alıyorum. sonra gecekondu bir ev yaptığımızı ve annemin o evi bana verdiğini görüyorum. sonra tanımadığım birisi pek çok kaliteli ağaç sapından yapılan kürekten en iyisini bana veriyor. sonra daire amirimi ve kurumumda iş değişikliklerini kuruma pek çok görme engellinin başladığını görüyorum aynı gün bu rüyaları gördüm. Yorumlarınmız için teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,