RuyaTabirleri.com

Rüyada Gecelik Görmek

Rüyada gecelik görmek, her şeyin en güzeline ve en hayırlısına sahip olmaya delalet eder. Güzel huylu, tatlı dilli, yumuşak başlı ve iyi kalpli olmaya işaret ederken aynı zamanda ahlakta ve dinde yeterli olmaya da tabir edilir. Rüya sahibi için kısmetlerinin bol, görücülerinin de çok olmasına işaret eder. Rüyada gecelik görmek, gerek erkek gerekse kadın için çeyiz anlamına gelir. Bu da muhtemel bir izdivaca işaret eder. Sevindirici haberler ve sürpriz gelişmeler olarak yorumlanır.

Rüyada Gecelik Giydiğini Görmek

Rüyada gecelik giymek, başarıya ulaşmaya ve mutluluk bulmaya delalet eder. Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşmesine ve hayatının istediği yönde ilerlemeye başlamasına yorulur.

Rüyada Gecelik Almak

Rüyada gecelik aldığını gören kişi, kazancı yetmediği için banka kredisi alarak ya da uzun vadeli takside girerek, çok istediği o değerli şeye sahip olacak demektir. Yani bir süre cefası çekildikten sonra sefası sürülecek bir mala işaret eder.

Rüyada Saten Gecelik Görmek

Rüyada saten gecelik görmek, rüya sahibi için bereketli olacak işlere girmesine ve bu işlerden küçük bir servet sayılabilecek kadar kazanç elde etmesine yorulur. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek, kasasını dolduracak güzel bir iş anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Gecelik Giymek

Rüyasında beyaz gecelik giydiğini gören kişinin muradı yerine gelir ve rüya sahibi sevdiğine kavuşur.

Rüyada Pijama Görmek

Rüyada pijama görmek, rüya sahibinin yaşayacağı gergin ve stresli günlere işaret eder. Rüyasında pijama giydiğini gören kişi ya özel hayatında ya da iş hayatında hiç istemediği şeyler yaşayacak bu nedenle sıkıntılı ve zor günler geçirecek demektir. Rüyada pijama görmek bazı rüya tabirlerine göre şansızlık ve uğursuzluk anlamına gelir. Kişinin kısmetinin kapanması şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gecelik Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. derya kozali (09 Nisan 2014 saat: 17:37)

    Dun gece de kayinpederimi goruyorum. İki pijama takimi almis kendine. Biri acik mavi yeni ama siradan bir takim katli duruyor oylece. Digeri krem rengi cok suslu yakasinda oyma delikisi susler var. Kumasi cok guzel kaliteli.bunu uzerine giymis. Bana soruyor nasil iyi secmis miyim kaliteli mi diye. Ben de bunu cok begendigimi soyluyorum. Kumasina dokunuyorum, bakiyorum. Ben begenince annene de aldim diyor kaynanam icin. Ama sonrasini hatirlamiyorum bukadari aklimda. Ruyamda hic gormezdim de onlari boyle gorunce meraklandim. Tesekkurler

  2. derya kozali (09 Nisan 2014 saat: 17:28)

    Los isikli bir evdeyim ama benim evimmis. Sonra bacaklarimin icinde bir bebek buluyorum. Meger dogum yapmisim. Sasiriyorum. Hic agrisiz sizisiz olduguna , hic anlamadan dogum yaptigima sasiriyorum. Kucagima aliyorum biraz sevip oynatiyorum. Sonra besigi ve odasi da varmis.gidip besigine yatiriyorum. Annem yanimdaymis. Uzun bir sure muhabbet etmisiz hesapta. Sonra bebegi hatirliyorum. Karni acikmistir diye bakkaldan bebek mamasi aratiyorum . Ama mama bir turlu gelmiyor. Aaa diyorum sahi benim sutum var.ben niye mama aratiyorum deyip kendimede sasiriyorum. Alip emzirmeye basliyorum. Hemen emmeye basliyor. Oyle memeyi almasi icin hic ugrasmiyorum. Oyle olmasina da sasiriyorum. Aferin sana diyorum. Ruyam bu kadar simdiden tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,