RuyaTabirleri.com

Rüyada Geçit Görmek

Rüyada geçit görmek, rüyayı gören kişinin yaşama dair umutlarına, hedeflerine, amaçlarına, ideallerine, isteklerine ve arzularına işaret eder. Rüya sahibi pek çok plana sahip ve bunları gerçekleştirmenin yollarını arıyor ya da fırsatlarını kolluyor demektir. Genel anlamı ile iyi şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin bazı engelleri aşması sayesinde şansının döneceği anlamına gelir.

Rüyada Resmi Geçit Töreni Görmek

Rüyayı gören kişinin hayırlı ve resmi görevlere getirileceğine, makam ve kariyer sahibi olacağına, mesleğinde ilerleyeceğine, başarılarının ve zaferlerinin belgeleneceğine, işindeki ilerleyişinin ve yükselişinin hayatı boyunca devam edeceğine alamet eder.

Rüyada Geçit Töreni Görmek

Rüya sahibinin daha iyi şartlara kavuşmak, daha geniş imkânlar elde etmek ve mevki edinmek için çabaladığına, bunun hayalini kurduğuna ve hayattaki en büyük amaçlarından birinin bu olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin hırslı ve çalışkan kişiliğine ve gözünün de yüksekte olduğuna yorulur.

Rüyada Altgeçit Görmek

Rüyayı gören kişinin garanti olacak işlere gireceğine, kaybetmeyi göze alamayacağına, sermayesini riske etmeyeceğine bunun için de mutlaka kazanacağına inanacağı yollardan gideceğine işaret eder. Rüya sahibi emin olmadığı işlere girmeyecek kadar temkinli bir insan demektir.

Rüyada Askeri Geçit Görmek

Rüyayı gören kişinin devlet kurumlarında önemli koltuklara oturacağına, mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, herkes tarafından sevgi, saygı ve itibar gören kişi olacağına ve toplumda her zaman saygınlığının baki kalacağına delalet eder.

Rüyada Hemzemin Geçit Görmek

Rüya sahibinin işlerinde başarıya doğru emin adımlar atacağına, bu yolda aşama kaydedeceğine, başarı ve zafer kazanacağına, bundan cesaret alarak çok daha büyük girişimlerde bulunacağına, kendisinde bu gücü, kudreti ve cesareti bulacağına rivayet edilir ve hayır olarak kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!