RuyaTabirleri.com

Rüyada Geçmiş Görmek

Rüyada geçmiş görmek, rüyayı gören kişinin unutamadığı şeylerin varlığına ya da daha önce yaşadıklarının etkisinden hala kurtulamadığına alamet eder. Rüya sahibinin eskiden yaşadığı olumlu ya da olumsuz olayları düşündüğüne, bunlarla kah mutlu kah mutsuz olduğuna yorulur. Bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin dünde kalanları içselleştirdiğine ve onları hep canlı tutmaya çalıştığına tabir edilir.

Rüyada Geçmiş Zaman Görmek

Rüyayı gören kişinin saplantı haline getirdiği bazı sorunlarından kurtulması gerektiğine aksi takdirde hep mutsuz ve başarısız olacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu yükten kurtulması halinde yaşamının çok daha kolay, zevkli ve yaşanılır hale geleceğine yorulur.

Rüyada Geçmiş Tarihi Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda gördüğü geçmiş tarihe dikkat etmesi gerektiği şeklinde değerlendirilir ve geçmişte o tarihte yaşanan bir olayın yeniden yaşanabileceğine ya da onu anımsatacak bir durumun ortaya çıkacağına rivayet edilir.

Rüyada Geçmiş Yılları Görmek

Rüya sahibinin kendisini mutsuz hissettiği zamanlarda geçmiş yıllarda yaşadığı güzel günleri ve anıları düşünerek teselli olduğuna, onlara sığındığına bunun kendisine güç ve kudret kazandırdığına delalet eder ve bunun rüyayı gören kişi için bir nebze ilaç ve şifa olduğuna işaret eder.

Rüyada Geçmiş Günleri Görmek

Rüyayı gören kişinin dünlerine dair bazı olayların bugünde karşısına çıkabileceği anlamına gelir. Rüya sahibinin uykusunda gördüğü geçmiş günlerin kendisini ya çok olumlu ya da çok olumsuz şekilde etkilediği için bilinçaltına yerleştiği bunun da rüyalarına girmesine neden olduğu şeklinde kabul edilir.

Rüyada Geçmiş Olsuna Gitmek

Rüyayı gören kişinin temiz ve iyi niyetlerle bir işe girişeceğine, bu yolda pek çok insanın hayır duasını alma şansına nail olacağına, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Geçmiş Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ceren (21 Aralık 2014 saat: 12:08)

  ben 11 yaşındyım.6. sınıfa gidiyorum.bugün rüyamda hem geçmişi hem geleceği gördüm.eskiden yaşadığm iyi kötü olayları tekrar yaşadım ilk defa bir rüyamda çok garipti.uyumadan önce aklımda böyle şeyler yoktu.herzamanki gibi duamı ettim ve yattım.okuldaki bir arkadşım öğretiyordu bana bunu.geleceğe ve geçmişe gitmeyi öğretmişti bana.şöyle demişti,ben seni geleceğe yada geçmişe götüreceğim sen hangisini istersen ona gidersin dedi.birşeyler geveledi ve önüme sadece benim gördüğüm iki melek çıktı.ben bunun bir anlamı olduğunu düşünüyorum.sizde lütfen bu rüya bir saçmalıkmı yoksa anlamı varmı söyleyin. şimdiden teşekkürler

 2. yeşim (21 Aralık 2014 saat: 09:52)

  Merhaba. 16 yaşındayım. Benim rüyam çok karmaşıktı. Biz Şubat tatilinde babamla birlikte eski sevgilimin ailesinde kalmıştık. O zaman sevgili değildik tabi. Bizim onunla hiçbir sorunumuz yoktu hatta ayrıldığımız için çok üzüldük. Benden 3 yaş büyük. 2 gündür onunla konuşuyoruz ama dost kalma kararı aldık. Neyse.. rüyamda evlerinde kaldığımız zamanı tekrar yaşadım tabi bazı farklılıklar vardı. Ama evlerinde 2.kez kalıyormuşuz. Bu böyle devam ediyor ama rüyamda gerçekte yeşil olan ağaçlar rüyamda kurumuştu. Belki bir anlamı vardır. Şimdiden yorum için teşekkür ederim

 3. aysem (09 Ekim 2014 saat: 13:16)

  Merhaba 25 yasindayim .Rüyamda eski erkek arkadaşimin kuzeni,neden ayrildiğimizi sordu ve üzüldugunu söyledi. Ben de konusmaya gerek olmadigini onun artık nisanli olduğunu soyledm.hatta bak faceten göstereyim dedim.sonra face sayfasini actim ve kapak fotografinda düğün davetiyesini gördüm ve 15/09/2014 yaziyordu.sonra yuzume beyaz tulbentti sile sile agladim . Uyandigimda facesine baktim hala beni aldattigi kizla nişanlıydi evlenmemis.Ruyayi 5 ekimde gördüm. Yorumunuz için teşekkürler.

 4. Batu (23 Mayıs 2014 saat: 10:19)

  Selam.Ben 17 yaşında erkeğim.Rüyam saçmamı yoksa gerçeklik payı varmı bilmiyorum.uyumadan önce bunları hiç düşünmemiştim.aklımda yoktu.Rüyamda küçüklüğümü gördüm ilkokulda okurkenki halimi.sınıftaydım.arkadaşlarımla filan konuşuyordum.sonra koridorda yürümeye basladım.içimden kacıncı sınıfta oldugumu merak ettim.ve sag taraf baktım 3. sınıf yazıyordu.sonra daha yurumeye devam ettim okul koridorunda.ve koridorun sonuna dogru geldigimde suan ki halime geldim 17 yasıma.ve koridorun sonundan dısarısı görünüyordu.dısarıya baktıgımda bi asker vardı hazır olda.ama yuzunu göremiyordum.ve yanında da sivil arabası vardı. bu rüyanın bir anlamı varmı? yoksa öyle saçma rüyalardanmı.şimdiden teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,