RuyaTabirleri.com

Rüyada Geleceği Görmek

Rüyada geleceği görmek, gelecek ile ilgili bir gelişmenin olduğunu görmek, kafanıza geleceğiniz ile ilgili çok şeyi taktığınıza işarettir. Geleceğiniz ile yaşadığınız kaygılarınızın yersiz olduğu, istediğiniz gibi bir hayata kavuşmak için zamana ihtiyacınız olduğuna da delalet etmektedir. Rüyada gelecek ile ilgili bir haber alınması ya da duyulması ise çoğu zaman görüldüğü gibi yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyanızda gelecek ile ilgili bir şeyler görmek kişinin bilinçaltının da bir yansıması şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Geçmişi Görmek

Rüyada geçmişi görmek ya da geçmişte yaşadığınız bir olayı görmek, yaşadığınız her şeyin sizi çok etkilediğine ve yaşanılanların etkisinden kolay kolay kurtulamadığınıza delalet eder. Geçmişte yaşadıklarınızın aklınızı ve duygularınızı hala meşgul ettiğine de yorumlanır. Rüyada geçmişte yaşadıklarınızı görmek aynı zamanda yaşadıklarınızı sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek kadar kafanıza taktığınıza da işarettir.

Rüyada Gelecekten Haber Almak

Rüyada gelecekten haber almak çoğu zaman haberci bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Bazen rüyanızda gelecekten aldığınız haberler, normal hayatınızda karşınıza çıkabilmektedir. Aldığınız haberin üzücü ya da sevindirici bir haber olmasına göre farklı şekilde tabir edilen bu rüya, aynı zamanda rüya sahibi kişiye yapılan bir uyarı anlamına da gelebilmektedir.

Rüyada Zamanda Yolculuk Yapmak

Rüyada zamanda yolculuk yapmak, hayalini kurduğunuz şeylere kavuşacağınıza ve çalışma hayatınızda iyi bir kariyer sahibi olacağınıza delalet eder. Aynı zamanda Allah katında sevap olan şeylere ve sevapların tecelli etmesine de yorumlanan zamanda yolculuk yapmak, hayattan beklentilerinizin de artacağına tabir edilmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada zamanda yolculuk yapmak ve o zaman uygun davranmak, müspet kazançlar elde edeceğinize ve gayretlerinize bu yönde devam edeceğiniz şeklinde yorumlanmıştır. Bazen de rüyanızda zamanda yolculuk yapmak, normal hayatınızda güzel ve temiz bir yolcuğa çıkacağınıza da işaret sayılmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Geleceği Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. hatice (05 Kasım 2016 saat: 09:21)

  rüyamda gerleceyi görüyorum dün rüyamda arkadaşımın harry yazan defterini arkadaşıma veriyodum.
  sonra rüyamda koştuğum yerlerde koşuyorum ve yürüdüğüm yerde yürüyorum. belki bana inanmayacaksınız ama bunların hepsi gerçek kendimden korkmaya başladım.son bişey daha kardeşim ben uyurken göz kapagımı açmış ve gözüm deki göz bebeyi bir saga bir sola hızla haraket ediyoryomuş…bana bi çare bulun korkuyrum

 2. kbr (11 Temmuz 2016 saat: 12:56)

  ben rüyamda bir arabadaydım teyzem telefondan annemin söylediği numarayı çeyiriyordu gerisini hatırlamıyorum.O rüyadan 2 ve ya 3 gün sonra pikniğe gittik ve dayım aradı dedi ki yarın çoruha gidelim dedi ve bende gittim. O sırada annem babamı aradı ve bir numara istedi teyzemde o numarayı çeviriyordu birden o sırada aklıma rüyam geldi.

  Arkadaşlar tamamen aynı sahneydi ilk başta biraz sevindim fakat sonra rüyamda saçımın döküldüğünü gördüm umarım bu gerçekleşmez rüya tabirlerine baktım internetten yaşadığım duyguları aynısı oradada yazıyordu çok korkuyorum…

 3. gökçe (24 Haziran 2016 saat: 19:16)

  merhaba ben eylül ben bazen rüyalarımda görüyorum olacak şeyleri ama bunları bir iki saat sonra sonra unutuyorum olucak şeyin zamanı geldiğinde ise olduğum yerde durup ben bu anı hatırlıyorum diyorum geçen senelerde mersin kız kalesnini kenarındaki taşlara oturduğumuzu daha önceden görmüştüm bu iyi bir şey mi ??

 4. Abdurrahman Tarık (12 Haziran 2016 saat: 23:51)

  öffff süperdi rüyam okuldan geceleyin kaçıom arkamdan havalı(sanki gelecekten gelen polislerdi)takip ediyordu arkadaşlarım kendilerini feda etti ben de son anda bişeyi kesip içine atlayıp zamanda ileriye gittim garip olan 2 arkadaşım oradaydı nasıl oluyosa sonra 1 bromla kendimi ziyaret ettim zengindim ama aynı babama (görünüşüne) benziyom korktum tabii arkadaşla şaşırdık sonra beni oğlu sonra arkadaşımıda çocuğunun arkadaşı sandısonra uyandım

 5. Linda (16 Şubat 2016 saat: 01:23)

  Yüzme sporuyla uğraşıyorum ilk yarışı 1.likle bitirdim, birkaç gün boyunca sürekli aynı rüyayı gördüm.Rüyamda büyük bir yüzme havuzu vardı ve ben antrenman yapıyordum. İlk başta rüyaya aldırmadım fakat 3 kere daha aynı rüyayı gördüm. Bugün aldığım bir haberle rüyam çok uyuşuyordu. Şimdi büyük bir yarışmaya katılacakmışım fakat son 2 gün kala öğrendim.

 6. yasin (15 Mayıs 2015 saat: 04:41)

  Gece 4 te halen uykum yoktu ve muzik acip uyumaya calistim basimi yastigin altina koyup.. Daha sonra uyanikken okulumun bittigini ve ben okulumi gezmeye geliyodum .. Eski gunleri hatirlayip baya ozlem cekiyodum..Daha sonra arkadasimin surekli caldigi iki saz tingirtisi geldi o anda calan muzigi duymuyodum ..Sanki uyaniktimda birileri beni tutuyodu ve biraktilar sazi duyunca kendime geldim .. iyi gunler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,