RuyaTabirleri.com

Rüyada Gelecek Görmek

Rüyada gelecek görmek, sevilen bir kişiden alınacak yardımlar sayesinde iş hayatının kısa sürede düzene gireceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, aile hayatının hayır getireceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına ve refah içinde bir hayat yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Gelecek Tarihi Görmek

Uzun zamandır üzerinde çalışılan ancak bir türlü içinden çıkılamayan bir işte usta makamındaki kişilerle birlikte hareket edilerek başarı kazanılacağına, içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına ve atılacak başarılı adımlar sayesinde büyük başarı kazanılacağına işaret eder. Aynı zamanda, huzura ermeye, sorunları çözmeye, kazanç elde etmeye ve sıkıntıları yenmeye delalet eder.

Rüyada Gelecek Zamanı Görmek

Kişinin ayaklarına bağ olan bütün sorunlardan kısa zaman içinde kurtulup ferahlayacağına, uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına, müjdeli haberler alacağına, muradına ereceğine, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına ve gayrimenkul sahibi olacağına rivayet eder. Ayrıca, hayırsız kişilerin hayattan çıkarılacağına, zor günlerin geride kalacağına ve endişelerin biteceğine yorumlanır.

Rüyada Gelecek Bir Tarih Görmek

Kötü olayların sona ereceğine, güzel günler için çalışılacağına, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, parasal olarak sıkıntı çeken kişilere yardım eli uzatılacağına, çalışkan bir kişi olunacağına ve kötü kişilerin kısa süre içinde yenilgiye uğratılacağına tabir edilir.

Rüyada Gelecekte Olmak

Sorunların tatlıya bağlanacağına, endişelerin sona ereceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gelecek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Cevat (06 Ocak 2015 saat: 09:42)

    Ruyamda yaklasik 40-50 yil sonrasinda idim. Ancak ilk basta bunu bilmiyordum. Etrafimda ki insanlar yine ayni kendi zamanimda ki insanlar ile ayni fakat tarzlari farkli idi.beni tanimiyorlar .sonradan ogrendigime gore kendi zamanimda ki insanlarin bir kac kusak sonra ki torunlari oldugunu hissettim. Bunu onlara anlattigimda bana inanmadilar. Kendi zamanima donup olani biteni anlatmak istiyorum ama basaramiyorum. Sonra bir kizdan hoslaniyorum. Daha sonra farkli ozelliklere sahip oldugumu goruyorum bir kac denemeden sonra ucabildigimi fark ediyorum.
    İyice ogrendikten sonra aksamlari kimsenin gormiyecegi sekilde gece sehrin isiklari uzerinde ucuyorum . Hoslandigim bayan ile dolasmaya basliyorum.cok hizli ucmak bana haz veriyor.Bu ortam cok hosuma gidiyor ama eski zamanimida ozluyorum. Eski zamnimda ki kendimi ozluyorum onu cok sevdigimi hissediyorum. Uyandigimda hala ruya degilde gercekte oyle oldugunu zannediyordum. Bir an kendi zamanima geldigimi dusundum. Bunun bir ruya diilde gercek oldugunu zannettim. Tesekurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,