RuyaTabirleri.com

Rüyada Gelin Arabası Görmek

Rüyada gelin arabası görmek, rüya sahibinin hayatındaki aksiliklerin ortadan kalkması sayesinde önünün açılacağına, başarıya giden yolunun engelsiz olacağına, güzel ve eğlenceli günlerinin en kısa sürede kapısını çalacağına işaret eder. Müjde almaya, yeniliklerle ve güzelliklerle karşılaşmaya, doyasıya gülmeye ve yüzünde güller açmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin hayatının belki de şimdiye kadar en güzel ve en şanslı dönemini yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Gelin Arabası Süslemek

Rüyayı gören kişinin meslek ve özel hayatının çok iyi olacağına, her iki konuda da gönlünden geçenlerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, şansının kendinden yana olacağına ve kaderinde güzel yazılar yazıldığına tabir edilir.

Rüyada Gelin Arabası Sürmek

Rüya sahibinin işinde usta kişi olacağına, zaferler kazanacağına, rakiplerini alt edeceğine bu sayede yönetici koltuğuna geçerek her geçen gün başarısına başarı katacağına rivayet edilir. Kendini aşmaya ve hep ileri gitmeye çalışan ve bu konuda da muvaffak olan bir kimsenin varlığına yorulur.

Rüyada Gelin Arabası Konvoyu Görmek

Rüyayı gören kişinin lider kişi olacağına, fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine rüya sahibinin bu sayede arkasına kitleleri takacağına işaret eder. Sözüne değer verilen ve yaptıkları ile insanları peşinden sürükleyen kimse olmaya delalet eder.

Rüyada Beyaz Gelin Arabası Görmek

Bir kişi eğer rüyasında beyaz bir gelin arabası görürse o kişinin ticaret hayatında attığı adımların ve girişimlerin kendisine hayır getireceğine, işinin gücünün rast gideceğine ve kazancının da mutluluğunun da artacağına rivayet edilir.

Rüyada Kırmızı Gelin Arabası Görmek

Rüyayı gören kişinin gerçek hayatta aşkı yaşama şansına nail olacağına ve aradığı insanı bulacağına tabir edilir. Tutkulu bir ilişkiye ve bu birlikteliğin mutlu sonla bitmesine alamet eder. Saf ve temiz duygularla sevmeyi ve sevilmeyi gösterir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Gelin Arabası Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ahmet (29 Nisan 2014 saat: 12:51)

    Rüyamda İkametgah ettiğim evimdeyim.Yatağımda Yatıyorum ve birden gözümün önü siyah beyaz bi perde inmiş gibi her yeri siyah beyaz görüyorum. İçim Bi Tuhaf Oluyor Sanki İçimde Birşeyler Var Beni Yönlendiriyo Durduramıyorum. Kurtulmak İstiyorum Ama Kurtulamıyorum. Babamın Yanına Gidiyorum Babam uyuyor Üzerine Doğru hızlıca gidiyorum sanki ona bir şey yapacak gibi oluyorum ve bir anda frenliyorum kendimi son anda duruyorum. Sonra Kendimi Zar Zor Banyoya Atıyorum Bi duş alırsam Kendime Gelirim Belki Diye. Suyun Altına giriyorum Hala Siyah Beyaz Görüyorum Her Yeri Lakin farklı Bir şey daha Var Gözümün önünde Bu sefer. Siyah Bir Alev Gibi Bişeydi Gitmiyordu Gözümün Önünden. Çok Gerçekçi Bi Rüyaydı sanki Herşey gerçekti.. Bu Rüyamı Bi Tabir Ederseniz Çok Sevinirim Teşekkürler. İyi Günler..!

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,