RuyaTabirleri.com

Rüyada Gelin Damat Görmek

Rüyada gelin damat görmek, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olumlu ve güzel değişiklikler sayesinde ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına rivayet edilir. Sıkıntıların ve dertlerin biteceği, hane içindeki muhabbettin, dayanışmanın, dirlik ve düzenin artacağı, geçim derdinin kalmayacağı ve amaçların gerçekleşeceği anlamına gelir.

Rüyada Gelin Damat Fotoğrafı Görmek

Rüya sahibinin dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, işlerinin açılacağına, ticaretinin hızlanacağına ve elinin bolluğa kavuşacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin ilerleyeceği, kalkınacağı ve zenginlik içinde bir hayat yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Gelin Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı sevince ve mutluluğa işaret eder. Şansın ve kısmetin açılacağı şeklinde kabul edilir. Rüya sahibi çok istediği hayallerini gerçekleştirmek için olanak ve imkân sahibi olacak, karşısına da gönül işlerinden yana hayırlı bir kimse çıkacak demektir.

Rüyada Damat Görmek

Rüya sahibinin meslek hayatında çok başarılı olacağı, yükseleceği, makam ve kariyer sahibi olacağı anlamına gelir. Kişi, ticaret hayatında gelebileceği en üst seviyeye gelecek ve insanlar arasında büyük bir itibar sahibi olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Gelin Arabası Görmek

Rakipleri ve düşmanları alt etmeye, engelleri aşmaya, güç ve kudret sahibi olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin çalışmalarının ve emeklerinin kendisine hayır getireceğine, tecrübe kazandıracağına ve kar sağlayacağına alamet eder. Rüya sahibi yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Gelin Çiçeği Görmek

Müjde olarak açıklanır. Rüyayı gören kişinin içini açacak, gönlünü ferahlatacak, hafiflemesine ve mutlu olmasına vesile olacak hoş olayların yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibi üzüntüden, kederden, stresten ve hastalıktan uzak, huzurlu, güzel ve mutlu günler geçirecektir diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyada Gelin Damat Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Mustafa Güney (01 Ocak 2015 saat: 15:45)

    Merhaba 26 Yaşında bekar bir erkeğim, ben rüyamda gelin ve damat gördüm düğün kıyafetleri ile ve yanlarında da ailesi vardı. Aileyi tanıyorum ama gelin ve damat kim bilmiyorum. Daha sonra damat bir düğün kaseti açtı, ve içinde kendi küçüklüğümü gösterdi 5 yaşlarında filanım, sahnede oynuyorum ve teyzemler geldi beni alarak annemin yanına götürdü . Videoda annem dediki bak ne güzel oynuyorsun dedi ve video bitti .ben içimden dedim ki o zaman ne kötüymüş dans etmişim. (Bu kısımdan sonra rüya hemen Değişiyor) Yanımda bir bebek görüyorum muhtelemen yeni doğmuş bir bebek, cinsiyetini bilmiyorum . yanımda diğer kız kardeşim var o küçük biraz , bebeği rahatsız ediyor ve ben kucağıma alıyorum. Bebek benim koluma sarılıyor . Beni Bırakma der gibi. Sonra annesine götürüyorum emzirilmesi için acıkmış gibi duruyor. Annesi ; benim kendi annem olabilir yüzünü görmedim ama öyle hissediyorum. Annem sol memesini açtı emzirmek için ama çocuk benim kucağımda ben annemin memesine götürdüm emmesi için . Bebek emmeye başladığı anda beyaz süt hızlıca akmaya başladı. Süt bardak bardak akmaya başladı, ben süt zayi Olmasın diye bebek emmeye çalışırken sütü bardaklara doldurmaya başladım . Ikinci bardak sütü doldururken rüya bitti. Süt san ki şişeyi boşaltıyormuşsunuz gibi akıyordu. Teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,