RuyaTabirleri.com

Rüyada Gelin Görmek

Rüyada gelin görmek ile ilgili yorumların geneli incelendiği zaman olumlu yorumların çok ağırlıkta olduğu görülmektedir. Rüyada gelin gören kişi güzel bir haber alacaktır. Aynı zamanda huzurlu bir yaşantıya sahip olacaktır. Rüyada gelin gören bekar kız veya erkek evliliğe yakındır. Rüyada beyaz gelinlikler içerisinde kendini gören kız mutlu bir izdivaç gerçekleştirecektir. Rüyada kendini yırtılmış bir gelinlik içerisinde gören gelin ise belirsiz bir evlilik sürecine girmiştir. Yabancı bir kişiyi gelin olarak görmek hiç umulmadık bir yerden gelecek yardıma çağrışım yapmaktadır. Rüyada yaşlı ve olgun bir gelin görmek, neşe, huzur ve gelecek günlerin refahına işaret etmektedir. Rüyada çamurlar içerisinde bir gelinlik görmek ise kötü bir geleceğin göstergesidir. Bir başkasına gelinlik giydiren ve gelin eden  kadın ise çok güzel bir olaya aracılık edecek ve bir kişiyi çok mutlu ederek hayır ve dualarını alacaktır.

Gelinin görülüş biçimine göre rüya tabirleri

Rüyada gelin olmak

Rüyada gelin olduğunu gören kişi kendini evliliğe hazır hissetmektedir. Ayrıca kısa bir müddet sonra evlenecektir. Gelin olduğunu gören kişi dünya işleri ile fazlaca meşgul olmakta ve bol paralar kazanmaktadır. Yaşlı bir kadının kendini gelin olarak görmesi dünya malına çok değer verdiğinin ve aile ilişkilerinin kötü olduğunun göstergesidir. Rüyada düğün mekanında kendini gelin olarak gören kişi yakın zamanda büyük bir makama geçecektir. Şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada bekar bir kızın kendini gelin olarak görmesi büyük bir şölene işarettir. Evli bir kadının rüyada gelin olması erkek çocuk doğuracağı eklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada gelin almak

Rüyada gelin aldığını gören kişi çok yakında mutlu bir evliliğe adım atacaktır. Rüyada gelin huzura ve berekete işaret etmektedir.  Rüyada yaşlı bir gelin almak büyük mala servete ve doğru yollardan kazanılan paraya işaret edilmektedir. Rüyada süslü bir gelin almak ise birinden çok güzel bir hediye almaya ve o hediyenin hayatında çok önemli bir yer edineceğine işarettir. Evli bir erkeğin gelin aldığını görmesi evliliğinin mesut bir biçimde geçeceğine ve uzun ömre işarettir. Rüyada gelin alan ve gelin ile kol kola girip mutlu olan kişi ise fakir ise zenginliğe, mutsuz ise mutluluğa delalet etmektedir. Rüyada bir akrabasını gelin alan kişi ise yönetici olacak ve adaletli bir yönetim sergileyecektir.

Rüyada gelin damat görmek

Rüyada gelin ile damat bir arada görmek bolluğa ve berekete işarettir. Genç bir gelin ile genç bir damadın görülüyor olması helal kazanca ve büyük bir servete işaret edilmektedir. Rüyada gelin ve damadın evlenmesi ise uzun ömürlü güzel bir yaşantıyı göstermektedir. Rüyada süslenmiş bir gelin ile süslü bir damat görülmesi dünyada rahat bir yaşam sürmeye bolluk, bereket ve aile büyüklerinden rıza almış olmak şeklinde yorumlanır. Hasta olan yaşlı bir kişinin rüyada genç gelin ve damadı bir arada görmesi ise ecelinin yaklaşmış olmasına yorumlanmaktadır. Evli bir kadın rüyasında genç bir damat veya genç bir gelin görüyor ise erkek bir çocuk doğuracağına işaret edilmektedir.

Rüyada gelin arabası görmek

Rüyada gelin arabasının görülüyor olması dünya işlerinin iyiye gideceğinin göstergesidir. Eğer işi kötü olan biri rüyada gelin arabası görüyorsa işleri düzelir, işleri iyi olan biri görür ise işleri daha iyi olur. Rüyada gelin arabasının görülmesi büyük bir aile olmaya ve büyük bir evde ortak bir yaşam sürmeye işarettir. Aynı zamanda bu yaşantının çok iyi gideceğine ve bir arada yaşamanın huzur getireceği olarak yorumlanmaktadır. Rüyada gelin ve damadın gelin arabasının içerisinde görülmesi, yüksek bir itibara işarettir. Rüyada kendini bir gelin ile gelin arabasında gören kişi güzel bir gelecek ve ticari anlamda büyük bir yükselişe işaret olarak görülmektedir. Renkli gelin arabası ise gösterişli bir yaşantının göstergesidir.

Rüyada gelin çiçeği

Evli bir kadının rüyada gelin çiçeği görmesi yakında gebe kalmasına ve hayırlı bir çocuk dünyaya getirmesine işarettir. Rüyada gelin çiçeği gören kişi ileriki hayatında güzel ve olumlu gelişmelere sebep olacak olaylar yaşayacaktır. Bekar bir gencin gelin çiçeği görmesi mutlu bir evliliğin gerçekleştirmesi olarak yorumlanmakta iken bekar bir genç kızın gelin çiçeği görmesi ise akrabalarından biri ile izdivaç etmesi olarak yorumlanmaktadır. Rüyada görülen gelin çiçeği kurumuş ise güzel giden şeylerin kötüye doğru bir ivme alacağı şeklinde değerlendirilmektedir.  Rüyasında rengarenk gelin çiçeği gören kişi ise insanlar arasında çok sevilen ve sürekli arkasından iyi şeyler konuşulan bir insan olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada gelin başı

Rüyada gelin başının görülmesi uzun ömre ve güzel bir hayatın yaşanmasına delalet etmektedir. Kişi eğer bayan kendi gelin başını görüyor ise şeref, itibar, mevki ve makama işarettir. Gelin başının kabarık ve büyük olması gelinin kısmetinin bol olmasına ve eşi ile çok mutlu bir gelecek geçirmesine işarettir. Saçına ak düşmüş bir gelin başının görülmesi ise sabırlı olmaya ve metanetli olmaya işarettir. Baştan geçecek olan bir olaya karşı dirayet gösterilmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Gelin başının sade olması ise evliliğin kısa sürmesine sorunlu bir sürecin yaşanması şeklinde belirtilmektedir.

Rüyada gelin ayakkabısı

Rüyada gelin ayakkabısının görülmüş olması zenginliğe ve şatafatlı bir hayata belirtidir. Rüyada gelin ayakkabısını giydiğini gören kişi kısa süre sonra rahata ve huzura erecektir. Eğer başında bir sorun var ise def olacaktır. Rüyada gelin ayakkabısını yakalamak ise kısmetin artışına ve kısa sürede güzel bir insan ile tanışılmasına delalet etmektedir. Rüyada gelin ayakkabısını kolay bir biçimde giydiğini görmek ise bir işten çok büyük bir kar sağlamak olarak yorumlanır. Rüyada gelinden ayakkabısını istemek ise içinde geçmişte oturmuş olan bir ukde olarak belirtilmektedir. Gelin ayakkabısının kirli olması ise kişinin ameli olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Hamile Bir Gelin Görmek

Çok hayırlı olmakla birlikte güzel gelişmelerin yaşanacağını müjdeleyen bir rüyadır. Kişinin, uzun zamandan beri istediği şeylere kısa sürede kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine alamet eder.

Rüyada Birçok Gelin Damat Görmek

Sevilen bir arkadaşın vereceği destek sayesinde zor bir işin altından kalkacağına, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, dertlerin biteceğine, karanlıkların aydınlanacağına, sevinçli haberler alınacağına ve verilecek büyük bir karar sayesinde evlilik yolunda adım atılacağına delalettir.

Rüyada Gelin Olmak Ve Ağlamak

Hem aile hayatı hem iş hayatı için çok hayırlı bir rüyadır. Aile hayatı içinde yaşanan tartışmaların aile büyüklerinin araya girmesi sayesinde ortadan kalkacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve sorunların biteceğine yorumlanır. Kişi, sevdiği bir konuda kendisini havalara uçuracak bir gelişmenin haberini alacak demektir.

Rüyada Gelin Kaynana Kavgası Görmek

Eşler arasındaki ilişkiler açısından olumsuz bir rüyadır. Anne baba arasında yaşanan tartışmaların şiddetleneceğine, yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, kardeşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, zor günlerin yaklaşmakta olduğuna, alınacak üzücü bir haber yüzünden büyük bir motivasyon kaybına uğranacağına işaret eder.

Rüyada Evli Kadının Gelin Olduğunu Görmek

Bir arkadaşla kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok iyi bir hal alacağına, kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına, kötü günlerin geride kalacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına, şanssızlığın biteceğine, yeni bir işe girileceğine ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına delalet eder. Aynı zamanda, kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte birçok insanın istihdam edileceği bir işin temellerini atmaya ve çok daha güzel günlerin hayalini kurmaya yorulur.

Rüyada Gelin Pastası Görmek

Çok büyük bir projenin başına getirilen rüya sahibinin, günden güne daha fazla kazanç elde edileceğine, eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına,  yeni bir hayat kurulacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve kazanılan paranın Allah yolunda harcanacağına rivayet eder.

Rüyada Eve Gelin Gelmesi

Uzun zamandan beri yaşanan kötü gidişe dur deneceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, gayrimenkul işine girileceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına ve zahmet çekilerek yapılan bir işte başarı kazanılacağına yorulur. Aynı zamanda, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girdikten sonra evlat sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada Gelin Başı Yaptığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, kendisine uygun bir işe gireceğine, bu işte çok hayırlı adımlar atacağına, zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine ve girilen bir rekabetten kazanan olarak çıkılacağına yorumlanır.

Rüyada Yeni Gelin Olmak

Hayırlı bir rüyadır. Çocuklarından birinin yapacağı bir hata yüzünden işlerinde kötü durumlarla karşılaşan bir akrabanın istediği desteğe cevap verileceğine, kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, zor zamanların geride kalacağına ve rahatlığa çıkılacağına delalet eder.

Rüyada Elinde Gelin Çiçeği Görmek

Yeni bir iş kapısının açılacağına, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına ve ferahlığa çıkılacağına rivayet edilir.

Rüyada At Üzerinde Gelin Görmek

Hayal edilen her şeye kavuşulacağına, yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, bu sayede işlerin daha iyi bir hal alacağına ve kaçırılan fırsatların yakın zaman içinde tekrar elde edileceğine alamet eder. Aynı zamanda, çıkılacak bir yolculuk sayesinde uzun zamandan beri yaşanan yorgunluğun bitirileceğine tabir edilir.

Rüyada Ölünün Gelin Olması

Beklenmedik bir anda yaşanacak bir tartışmanın bazı sorunlara neden olacağına, rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine ve yardıma muhtaç kişilere büyük bir destek verileceğine işaret eder.

Rüyada Ağlayan Gelin Görmek

İş hayatında yaşanacak sıkıntılardan ve stresten ötürü bir sağlık sorunu yaşanacağına, bu sağlık sorununun yakın bir zaman içinde tedavi edileceğine, dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına ve çıkılan yolda büyük başarılara ulaşılacağına yorulur.

Rüyada Gelin Adayı Görmek

Güzel bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, yapacağı işte çok düzgün bir mevkiye terfi alınacağı, parasal olarak güzel yatırımlar yapılacağı, yeni bir kişi ile biraraya gelineceği, bu kişi ile kazançlı bir iş için bir ortaklık kurulacağı, zor zamanların geride kalacağı ve tartışmalı geçen bir dönemin ardından sükûnete erileceği anlamına gelir.

Rüyada Gelin Tülü Görmek    

Hayır getirecek bir iş için bazı kişilerden destek isteneceğine, bu desteğin alınması ile birçok kişiye iş olanağı sağlayacak bir çalışma gerçekleştirileceğine, hayır duaları alınacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada Gelin Kaynana Görmek

Zor günlerin geride kalacağına, verilen sözlerin tutulacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına yorulur.

Rüyada Gelin Damat Fotoğrafı Görmek

Yakın bir akrabanın ölümü üzerine yüklü miktarda bir mirasa sahip olunacağına, bu sayede rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, işlerin yoluna gireceğine ve tatsızlıkların tecrübe sahibi kişiler sayesinde ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada Gelin Alma Konvoyu Görmek

Hayırlı bir rüya olmakla birlikte bir iş kapısının hızlı bir şekilde kazanç getireceğine yorulur. Zor zamanların geride kalacağına, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, haneye bolluk ve bereket getirecek bir yola girildiğine ve anne baba duasının her daim kişinin yanında olacağına rivayet edilir. Ayrıca, sağlıkla ilgili olarak uzun zamandan beri yaşanılan bir durumun kısa süre içinde ortadan kalkacağı ve ferahlığa çıkılacağı anlamına gelir.

Rüyada Yeniden Gelin Olduğunu Görmek

Kişinin, bazı sorunlardan ötürü bir türlü rahat edemediğine, bu yüzden başka şeylerle uğraşıp kafasını dağıtmaya çalıştığına, yakın zaman içinde atacağı bir hamle ya da gireceği bir iş sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine, kafasındaki sorunları çözeceğine ve rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada Gelin Arabasının Önünü Kesmek

Rüyayı gören kişinin, kendisine iyi bir kazanç bırakacak bir işin peşinden koştuğuna eğer daha hızlı ve daha dikkatli davranırsa bu işin altından kalkacağına ve kendisine uzunca bir süre yetecek kazanca sahip olacağına alamettir. Aynı zamanda, firma içinde yaşanan tatsız bir olaydan ötürü iş arkadaşlarından birinin yaptığı bir ihanetin ortaya çıkartılacağına ve bu sebeple yöneticiler tarafından takdir alınacağına işarettir.

Rüyada gelin görmek ile ilgili psikolojik analiz

Gelin gerçek hayatta da insan için olumlu duygular uyandıran bir kavramdır. Bu olumlu duyguların insanların rüyalarına da yansıdığını görmekteyiz. Gelinin görüldüğü rüyalar genelde olumlu yorumlanır. Rüyada beyazlıklar içerisinde bir gelinin görülmesi güzel haberlere, huzura ve kısmete işaret edilmektedir. Aynı zamanda gelin neşe, sevinç ve bereketin de göstergesidir. Bekar birinin kendini rüyada gelinlikler içerisinde görmesi o kişinin evliliğinin yaklaştığına ve çok güzel bir evlilik gerçekleştireceğine ve evliliğini mutlu bir biçimde geçireceğine işarettir.

Gelinliğin temiz ve sağlam olduğu durumlarda çok olumlu ve güzel bir geleceğin sizi beklediği öngörülmekte iken çamurlu ve yırtık olduğu durumlarda ise evliliğin ertelenmesi ve hayırsız bir evlilik olarak yorumlanmaktadır. Evli veya olgun bir bayanın rüyasında gelinlik giydiğini görmesi hiç umulmadık bir yerden büyük bir para veya yardım geleceğinin göstergesi olarak yorumlanmaktadır. Rüyada gelinin ağladığının görülmesi ve mutsuz olması ise zorla bir evlilik gerçekleşeceği veya kişinin hayatında olumsuz gelişmeler yaşayacağının göstergesidir. Rüyada gelin aksesuarlarının görülmesi ise bir yerden gelecek yardıma veya daha önce yapılmış olan iyilikleri karşılık bulacağına işarettir. Gelin ve damadın birlikte görülmesi ise çifte şans olarak görülmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyada Gelin Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Emre (18 Mayıs 2014 saat: 02:07)

  merhabalar adım Emre ama ben bayanım.sevdiğim biri var yalnız biz ayrıldık çünkü üzülerek söylüyorum o evli.rüyamı ona göre yorumlarsanız çok sevinirim simdiden teşekkürler..
  Rüyamda tanıdığım ve daha önceleri bana fal bakan bir arkadaşımın yanına gidiyorum.kendisi bekar ve 40-45 yaşlarında bir bayan.rüyamda evlendiğini ve onun evine gittiğimi görüyorm.ev tahta çitlerle çevrili ne cok buyuk ne de küçük ama çiftlik görünümünde.içeriye giriyorum kendisi yazma örtünmüş ve burdakiler benim kapalı olduğumu biliyor diyor.eşini görüyorum.odaya geçiyoruz ve bana dha öncede yaptığı gibi iskambil kağıtlarından fal bakıyo.bana kağıtlara bakarak onun beni sevmdiğini söylüyo bende daha önce kaç kere bakmıştın beni sevdiğini söylemiştin nasıl olur diyorum bana kaç kere bakmışım iki kere diyo.o esnada ev kalabalık birileri girince yarım kalıyo fal ve ben yan odaya geçiyorum üç tane gelin gelinlikler halinde yanlış hatırlamıyosam damatlarda damatlıkları üzerinde bir kanepede sıralanmış oturuyolar.bakıyorum onlara ve burası ne kadar kalabalık diyorum sonrada uyandım tabi rüyamdan.bu arada rüyamda kuzenimle birlikte gidiyoruz.yorumlarsanız çok sevinirim tekrar teşekkürler..

 2. tugçe (17 Mayıs 2014 saat: 11:32)

  Ben mardinden bugun ruya gordum en sevdigim erkekten biseyler. Sakliyodum ve buna ben cok huysuzlaniyodum ve nisanlancagmiz gun ben hic istemiyodum sonra ben ona sirf biseyler sakiliyodum diye ben farkli kiyafet giyip dugun salona gidiyordum ve bi bakiydum ablam niişan kiyafetin giyims ve bende buna cok uzuldum ve ben herzaman ruya goruyom herzamn benim ruya gormedigim gun yoktur..:( ne olcak ve neden goruyom.herzamn allahim sen bana yardim ett

 3. betül (27 Nisan 2014 saat: 10:27)

  Rüyamda polistim haber geliyo abim kaza yapmış ben silahımı alıp koşuyorum bu arada ablam ve büyük abimde polismiş biz daha gitmeden heber geliyo abimin karısı ölmüş eve gidiyorz abimi arıyorum yok bi odaya giriyorm 3 yaşlı gelin abimin karısı nerde diyorum gülüyolar deli taşının oldu mezarlkta taşın karşsna gömdk diolar duvara yaslanıyorm öyle bi titredimki odadaki eşyalarda sallandı gittim abimi aradım bütün amcamlar ordaymş bu arada abim çok zayıflamştı dedinki ona sn sakın intihar edip bizi brakma bn snsz yaşayamm çok agladm artk sesim çkmadı aglamaktan şimdiden rüyamın yorumu için teşkür ederimm

 4. ılknur (05 Nisan 2014 saat: 15:59)

  Rüyamda mantar gördüm kocaman manyatlar birkaç parçaya ayirmisimmantarlari.. Kadını. Biri büyük bir parçayı alıyor ve ben bjnu kavururken yerim deyip goturuyir arkasından giderek aldığı mantarı geri alıyorum..birde ince ama yaprak gibi kesilmis iplere serilmis kurutulmaya birakilmis mantarlar görüyorum…daha sonra bir banyodayim banyo yspmak zeren soyundugumda üç veyaletine dört erkeğin oturmuş beni izlediggini görüyorum bulundugum yer bir vin bahçesi oluyor kapiyidiir erkek açm…aya çalışıyor ona kiziyorum…yorumlarsaniz sevinirim

 5. serkan (05 Nisan 2014 saat: 09:23)

  ben Ankara dayım ve İstanbul da oturan ve evli olan hala kızını Ankara ya bir tanıdığımıza gelin getiriyorduk. hem mutluydum hem üzüntülü. adam biraz yaşlıydı. üzerinde beyaz krem gelinlik gibi bir elbise vardı. bir minibüsle beraber 6_7 kişi geliyorduk. anlamı benim için çok önemli şimdiden teşekkür ederim.kişi kocasından ayrılıyordu. gerçek hayat tada ailevi durumu biraz bozuk çünkü. ayrılmayı düşünüyor kendisi. ama bu rüyanın ona yol göstereceğine inanıyor.

 6. tülin (13 Ocak 2014 saat: 21:39)

  Rüyamda kendimi düğüne hazırlıyodum gelinliğimi giyiyordumen son gelin başımı kafama takıodum uzun bir kuyrugu vardı herkes ailem bana çok güzel olduğumu söylüyordu ardından düğün arabamızı babam kullanıyordu bizi önce türbe gibi bi yere getirip ziyaret etmemizi istiodu ama hava yagmurlu oldugundan dolayı yerler çamurlu olcagını düşünerek gitmek istemiodum ve babama kızıodum babamı orda bırakıp ben düğün solonuna gidiorum dedım ve uyandım. bekarım ve hiç evlenmedım

 7. yeşim (08 Ocak 2014 saat: 20:57)

  merhaba ben rüyamda kendimi gelinlik giymiş olarak gördüm. gelinlik çok güzel modeli olan bir gelinlik ve bembeyaz. gelinliğin üstüne takı olarak şal gibi ama altından işlemeli büyük bir gerdanlık takmışım. bu arada nasıl oluyor anlamıyorum ama ben durgun bir denizde salın üstündeymişim. yanımda bir süre önce beni terkeden ve bir süredir görüşmediğim erkek arkadaşım da vardı. salın üstünde bembeyaz gelinlik ve çok güzel bir gerdanlıkla duruyorum. yorumlarsanız sevinirim. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

 8. sezer (06 Ocak 2014 saat: 07:06)

  merhaba, ruyamda kutulara ekler tatlı koyuyordum iş yerinde ve akrabalara dağıtmak amaclı ve inanılmaz telaşlıydım ama hava cok kapalı ve sıkıcı oldugu icin kasvetli birgun hissediyordum, ardindan yanimdan bir gelin gecti gelinliğini cok begenmediğimi hissettim ama gekin işte gormek bile mutlu ediyor dedim ve gelin hızlıca geçti yanımdan bugun ikinci kez gordum gelinleri diyordum ruyamda. yorumlariniz icin simdiden tesekkur ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,