RuyaTabirleri.com

Rüyada Gelin Olduğunu Görmek

Rüyada gelin olduğunu görmek, mutlulukların en büyüğünü, en hayırlısını ve en kutsalını yaşamaya ve hayallerine kavuşmayı başarmaya işaret eder. Rüya sahibini bekleyen güzel ve hayırlı günlere alamet eder ve kişi için hayatının en güzel döneminin yaşanacağı anlamına gelir. Huzuru yakalamaya, bol kazanca kavuşmaya, beklentilerini gerçekleştirmeye, güç, kudret ve inanç sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Gelin Olduğunu Görmek ve Ağlamak

Müjde almaya ve çok sevinip sevinçten gözyaşı dökmeye alamet eder. Rüyayı gören kişinin kendini sanki bir peri masalındaymış gibi hissedeceği ve ne kadar şanslı bir insan olduğunu anlayacağı olaylar yaşayacağı ve bunun kıymetinin farkında olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kızının Gelin Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin gerçek hayatta bir kızı varsa ve rüyasında onun gelin olduğunu görürse, onun mürüvvetini göreceği şeklinde açıklanır. Fakat eğer rüya sahibi henüz evli değilse ya da evli olduğu halde bir kız çocuğu yoksa o zaman onun rüyasında kızı olarak gördüğü kişinin çok güzel bir haberini alacağına yorulur.

Rüyada Arkadaşının Gelin Olduğunu Görmek

O arkadaşın başarısına ve mutluluğuna şahit olmaya ve onunla bu sevincini paylaşacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin arkadaşı ile ortak bir güzelliği yaşama şansını yakalayacağına ve bunun da hayatta yaşadığı en güzel anılar arasına girmeye değecek kadar değerli olacağına delalet eder.

Rüyada Başkasının Gelin Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında hiç bilmediği birinin ya da kendisinden başka birinin gelin olduğunu görmesi de yine kendisi üzerinden değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin çok istediği bir şeyin kendisine nasip olacağına rivayet edilir. Kişinin en büyük arzusunun gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Birinin Gelin Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin önemli bir konuda muvaffak olması anlamına gelir ve hayırlara yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyada Gelin Olduğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. funda (10 Haziran 2014 saat: 09:49)

  rüyamda sevdiğim kişiyle evleniyorum ama o elinde silahla babasının katilini kovalıyor düğünde beni tek bırakıyor. zaten düğünle ilgili hiç bişey istediğim gibi değil ne gelinlik nede ortam ben düğünü terkediyorum aglayarak çok utanıyorum ve aglıyorum. sonra damat bey geliyor benim gönlümü almaya çalışıyor istemiyorum tekrar düğün istiyorum. çok etkisinde kaldım

 2. neşe (25 Nisan 2014 saat: 16:19)

  merhaba.

  Ben eşi vefat etmiş bekar biriyim..(şu anda da ufukta evlilik görünmüyor ama.)

  yakın bir arkadaşım, rüyasında benim gelin olduğumu, üzerimde beyaz,kapalı bir gelinlik olduğunu, çok kalabalık bir gelin alayı içinde,güzel bir arabada oturduğumu ve çok güzel göründüğümü görmüş..
  Bu rüya arkadaşım ve benim için ne anlama gelir..
  yorumlarsanız sevinirim.
  saygılarımla..

 3. gülay (24 Şubat 2014 saat: 13:04)

  rüyamda gelinlik giyinmiştim memlekitimin gelin köprüsünden yürüyerek gidiyodum yanımda takım elbise giyinmiş abim vardı o önden ben arkadan aglayarak gidiyodum sonra arkadaşlarımın oturdugu binanın önüne geldim aglayarak terzi arkadaşım vardı o gözleme yapmış bırakmış binanın önünde ben yemek istiyorum ama kendisini göremiyorum bitane alıp yiyorum sonra fiyatını ögrenmek istiyorum daha fazla yemek için, neye yorumlanır merak,ediyorum yorumlarmısınız.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,