RuyaTabirleri.com

Rüyada Gelin Olmak

Rüyada gelin olmak, temiz ve hayırlı olacak işlere delalet eder. Rüya sahibinin dileklerinin yerine gelecek, sıkıntılarından, dertlerinden ve yaşadığı zorluklardan kurtulacak, hayırlı evlat sahibi olacak demektir. Rüyada gelin olduğunu gören kişinin evinde huzur ve mutluluk hâkim olacak, eşi ve çocukları ile ağız tadı bozulmadan bir hayat sürecek diye tabir edilir. Bu rüya güzel rüyalar arasındadır, yeni kurulacak olan mutlu yuvalara, hayırlı nikâhlara işaret eder.

Rüyada Gelin Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin muradına ereceği ve güzel günlerin çok yakında olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi gönlünün sahibi olacak kişiyi bulacak ve büyük bir saadet içinde bir yuva kuracaktır.

Rüyada Gelinlik Giymek

Rüya sahibinin kendisi için hayırlı olacak biri ile karşılaşacağına ve bu kişi ile gönül birliği yapacağına işaret eder. Rüyasında gelinlik giydiğini gören kişi hayatı boyunca çok mutlu olur, sağlığı ve keyfi de daim olur.

Rüyada Gelin Görmek

Kararlı adımlar atmaya ve kesin kararlar almaya delalet eder. Bu kararlar rüya sahibine hayır getirecektir.

Rüyada Evlenmek

Rüya sahibi için fayda, hayır ve şifa bulmaya delalet eder. Rüyada evlenmek hem sıkıntılardan kurtulmaya hem de tersi şekilde bu kez da başka sıkıntılara düşmeye işaret eder.

Rüyada Evlendiğini Görmek

Rüya sahibinin hastalığında ve borcundan kurtulmasına, aydınlık ve güzel günler görmesine,  kalan hayatını bundan sonra rahat ve huzur içinde geçirmeye yorulur. Rüya sahibi için dertlerin ve sıkıntıların bitişi olarak tabir edilir.

Rüyada Düğün Görmek

Mutlulukların en güzelini yaşamaya işaret eder. Rüya sahibi için temiz ve hayırlı gelişmeler, heyecan verici ve sevindirici gelişmeler ve yenilikler olarak ifade edilir. Rüya sahibinin hayatı tamamen değişecek ve bu değişim rüya sahibine çok iyi gelecek. Kişi hiç olmadığı kadar bahtiyar olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyada Gelin Olmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Gozde (14 Mayıs 2014 saat: 00:34)

  merhabalar rüyamda evlenecek olduğumu gördüm ama hiçbir hazırlık yoktu ortada düğün günü içerisindeyim ama ne gelınlıgım var ne sacım yapili gelınlıgımı almaya çalışıyorum bulamıyorumm kuaföre gidemiyor um Bir şekilde engel çıkıyor ortaya oraya kosturuyorum hep aynı yere cikiyorum tabiki herkes hazırlık içinde ama benim hiçbir hazırlıgım yok ve kiminle evleneceğim de belli değil kendi başıma yanımda tanımadığım ama arkadaşım olduğunu bildiğim insanlarlao korkuyla uyandım ve böyle rüyaları ara sıra görüyorum ruyamı yorumlarmısınız lütfen şimdiden teşekkür ederım

 2. zeynep (06 Mart 2014 saat: 14:54)

  4 buçuk aydır evliyim. Rüyamda düğünümde giydiğim gelinliğimi giymiştim. Evleniyordum. Ama çok ağlıyordum Evlendiğim için ailemden uzaklaşacağım için. Başta kimle evleneceğimi bilmiyordum sonra dayımın evli bir oğlu vardı abi dediğim. Sanırım onunla evlenecekmişim. ne bileyim çok ağlıyordum işte. rüyamı yorarsanız çok sevinirim. Araştırdım gelin olmamın çocuk sahibi olacağına delalet diyorlar. Ama ben ağlıyordum.

 3. feride (20 Şubat 2014 saat: 09:50)

  rüyamda hiç tanımadığım biri ile evleniyorum oda güya teyzemin oğluymuş kınalık giyiyorum kınalığım turuncu giyiyorum ama mutsuzum hiç istemiyorum bir bakıyorum benim sevdiğim kişi arabada arkamızda oturuyor bilmiyorum tesadüfmü bilerek mi gelmiş ama birbirimize bakıyoruz ben yine evlenecem düğün günü babam beni vemiyor ben istemediğim için bu iş bozuluyor bozulduktan sonra ben çok mutlu oluyrum sizce sevdiğimin bu rüyadaki anlamı nedir…

 4. pınar akça (15 Şubat 2014 saat: 02:09)

  beyaz glinlik giyip evleniyorum.ölen eşimle evleniyorum.kocan bu diyorlar ama bakıyorum ölen eşim.konuşmuyor ve gülüyordu.arabada blası yanında oturuyor onu kaldırıp ben oturuyorum yanına.bizden başka ablaları ve yeğenleride var.yeğeninin karısı baygın gibi yatıyodu arabada.daha sonra evimizi su basıyo temiz su.suları evden atıyorum.arkada ağaç var ordan iri kayısılar topluyorum 1 tane yiyorum galiba.sonra derken rahmetlibabamı görüyorum pijama istiyor.yorumlarsanız çok sevinirim

 5. Çilem (26 Ocak 2014 saat: 15:44)

  rüyamda memlektten gene antalyaya kaçıyorum ama gelinliklerle yüksek bir binadayım herkes orda bana babam haytta vuramayan adam orda vuruyor gelinliklerle antalyaya kaçıyorum yeni gelmiştim zaten ordan ama gene kaçıyorum hemde gelinliklerle antalyadayım evleniyorum ama babam beni dövüyor inşaatta herkeste var ben ağlıyorum sonra . bu sabah gene gördüm rüya ama gene gelinlik var üstümde çok güzel gelin olmuşum ama annem yanmda evlnyorum ama kimle oldğunu göremediim nedemk acaba ?

 6. Ayse (23 Ocak 2014 saat: 12:37)

  Rüyamda bir gelinlik gitmiştim. Benden başka gelinler de vardı sanırım nikah salonu gibi bi yerdeydim. Çok da güzel olmayan bi gelinlikti ama kendimi çok iyi hissediyordum. Evleneceğim kişiyi hiç görmemiştim ilk kez görüyordum gerçek hayatta da tanımadığım biriydi. Rüyamda o sirada hüzünle bir başkasına sarılıp kavusamadik diyordum. Yalniz bu iki kişiyi de hiç tanımıyorum ve görmedim gerçek hayatta. Akrabalarım ailem de hep yanimdaydi beni hazırlıyorlardi. 18 aylık bi ilişkim var ama rüyamda o hariç herkesi gördüm uyandığımda aklıma ilk gelen o oldu, neye yormali acaba rüyamı?

 7. hatice (20 Ocak 2014 saat: 22:53)

  rüyada gelinlik giydiğimi ve evlendirildiğimi görüyordum ama kiminle evleneceğimi bilmiyordum..annem de yanımdaydı kolumdan tutmuş beni damadın evine götüyordu arkamızdaki kişilerle birlikte. ama evleneceğim kişiyi merak ediyordum kimse söylemiyordu ve bilmiyordum…ben de acaba kim acaba kim diyordum.
  yolun ortasında yürüyordum gelinlikle ve annem de kolumdan tutuyordu… başıma bişi örtün utanıyorum diyodum annem de hayır oraya giitiğimizde örteceğiz adet öyledir diyordu ama ben çok utanıyordum çünkü güzel olmadığımı düşünüyordum ama yine de kiminle evleneceğimi merak ediyordum . hiç kimse söylemiyordu kiminle evleneceğimi ve çok merak ediyordum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,