RuyaTabirleri.com

Rüyada Gelin ve Damat Görmek

Rüyada gelin ve damat görmek, birliktelik, uyum, aşk, mutluluk, hayır, güzellik, bereket ve iyilik anlamına gelir. Rüyada gelin ve damadın bir arada görülmesi büyük bir kısmet elde etmek ve bu kısmet sayesinde bolluğa kavuşmak şeklinde tabir edilir. Sevinçli haberlere, güzel ve olumlu gelişmelere, yeniliklere, hedeflerin gerçekleşmesine, projelerin kabul görmesine delalet eder. Rüya sahibi esenlik ve huzur bulacak, kendisi için hayırlı olacak yeni işlere girip, büyük atılımlar gerçekleştirecek demektir.

Rüyada Gelin Görmek

Rüyada gelin görmek çok iyidir. Rüya sahibinin her hayalinin gerçekleşeceğine her duasının kabul olacağına ve bu sayede de hayatının çok güzel geçeceğine işaret eder. Rüyasında gelin gören kişinin hiçbir isteği yarım kalmaz, her işi de yolunda gider diye yorumlanır.

Rüyada Gelin Olmak

Rüyada gelin olmak, hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin rüyası, gönlünce bir hayat geçirmesi, yaşamının uzun, sağlığının ve keyfinin de yerinde olması anlamına gelir.

Rüyada Damat Görmek

Rüyada damat görmek güç ve üstünlük anlamına gelir. Rüya sahibinin lider olma vasfı taşıdığına ve herkese yol gösteren kişi olduğuna delalet eder. Kişi, iş hayatında da sektöründe en çok adından söz edilen kişi olacak, çok önemli projelerin altına imzasını atacak demektir.

Rüyada Damat Olmak

Rüyada damat olmak, rüya sahibinin bir yolunu bulup, imkânsız gibi görünen bir işte başarı yakalaması ile tabir edilir.

Rüyada Düğün Görmek

Rüyada düğün görmek rüya sahibine uğur ve şans getirir. İşlerinin açılmasına, hayatının düzene girmesine, aksiliklerin ortadan kalkmasına ve sağlığına kavuşmasına delalet eder.

Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyasında gelinlik gören kişi, aldığı her karardan, attığı her adımdan ve yapmak istediği her işten fayda görür ve başarı sağlar demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: