RuyaTabirleri.com

Rüyada Gelincik Çiçeği Görmek

Rüyada gelincik çiçeği görmek, rüya sahibinin kendi kanından canından olan kişilere, aile bireylerine, onlarla iyi geçinmesine ve kan bağı olan kişilerle hoş muhabbet içinde olmasına alamet     eder. Hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına, olumlu gelişmelere, isabetli adımlar atmaya bu sayede iyi şeylerle karşılaşmaya delalet eder. Rüyada gelincik çiçeği görmek mutluluktur. Müjdeye ve sevince yorulur.

Rüyada Gelincik Tarlası Görmek

Rüyada gelincik tarlası görmek, hayırlı haberler duymaya, yüz güldürecek gelişmeler yaşamaya, sağlığa, huzura, ağız tadına ve keyfe kavuşmaya alamet eder. Rüya sahibinin muradına ereceği, hayallerine kavuşacağı ve dualarının gerçekleşeceği ile açıklanır.

Rüyada Kırmızı Gelincik Çiçeği Görmek

Rüyada kırmızı gelincik çiçeği görmek, eti yenmeyen binek hayvanlarına işaret eder.

Rüyada Gelincik Topladığını Görmek

Rüyada gelincik topladığını görmek, birikim yapmaya, geleceğini düşünerek hareket etmeye, emekliliğinde iyi şartlarda yaşama ve varlık sahibi olmak için şimdiden adım atmaya delalet eder. Rüya sahibi kendisine kar getirecek işlere girmenin yollarını arıyor ve bunun için sermaye biriktiriyor demektir.

Rüyada Kırmızı Gül Görmek

Rüyada kırmızı gül görmek, mutluluktur. Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi anlamda çok huzurlu olacağı olaylar yaşayacağına,  tuttuğu dileklerin kabul olacağına ve kişinin sevdiğine kavuşacağına işaret eder. Hem gönül işlerinden hem de ticaretten hayır görmeye rivayet edilir.

Rüyada Açılmış Gül Görmek

Rüyada açılmış gül görmek, rüya sahibinin anlık heveslerine, daimi olmayacak duygularına ve kısa sürede tükenecek olan variyetine tabir edilir. Kişi kısa süreli de olsa çok büyük hazlar yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Solmuş Gülmek

Rüyada solmuş gül görmek, umutların sönmesine, kişinin amaçlarının gerçekleşmemesine, emeklerinin ve çalışmalarının yarıda kalmasına işaret eder. Rüya sahibinin kendisine üzüntü verecek bazı olaylarla karşılaşacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!