RuyaTabirleri.com

Rüyada Gelincik Görmek

Rüyada gelincik görmek, rüya sahibine kendini iyi hissettirecek, içini kıpır kıpır edecek, gönlüne su serpecek ve içine düştüğü karamsar düşüncelerden kurtulmasını sağlayacak bazı gelişmelerle karşılaşacağına işaret eder. Mutluluğa ve hayırlara vesile olacak sözler işitmeye, kötü ve zor günleri atlatmaya, göz yaşını silmeye ve kem gözlerden uzak olmaya tabir edilir. Rüyada gelincik görmek, duyguların hareketlenmesine ve yoğunlaşmasına işaret eder.

Rüyada Gelincik Çiçeği Görmek

Rüyada gelincik çiçeği görmek, sağlığına kavuşmaya, iyimserliğe, geleceğe umutla bakmaya ve insanları teselli etmeye tabir edilir. Rüya sahibinin manevi yanının çok güçlü olduğuna, insani duygularının baskın olmasına bu nedenle de güzel duygular taşıyıp, faydalı şeyler yapmasına yorulur.

Rüyada Gelincik Tarlası Görmek

Rüyada gelincik tarlası görmek, rüyayı gören kişinin karşı cinsten birinden çok etkileneceğine ve onu gördüğünde çok heyecanlanacağına tabir edilir. Kişi, gönül işinden yana çok güzel günler yaşayacak demektir.

Rüyada Gelincik Toplamak

Rüyada gelincik toplamak iki şekilde tabir edilir. Gelinciğin çiçeğinin zarar görmeden toplanması hayır ve mutluluk olarak değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin yüzünün güleceği olaylar yaşanacağı ile yorumlanır fakat gelinciğinin toplanırken zarar görmesi iyi değildir ve hayırlara delalet etmez.

Rüyada Gelincik Hayvanı Görmek

Rüyada gelincik hayvanı görmek uğursuzluktur ve rüya sahibine gerek konuşmaları gerek plan ve programları ile zarar vermeye çalışan kişilerin varlığı ile açıklanır. Menfaat ve yarar sağlamak için her şeyi yapabilecek kadar kötü niyetleri olan kişilerin olduğu anlamına gelir.

Rüyada Gelincik Hayvanı Öldürmek

Rüyada gelincik hayvanı öldürmek, rüya sahibinin aralarında husumet ve kin olan bir kişi ile barış sağlamasına tabir edilirken aynı zamanda düşmanı ya da rakibi alt etmeye ve kendine zarar veremeyecek duruma düşürmeye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gelincik Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Fatma birazeroglu (10 Kasım 2015 saat: 09:12)

  Rüyamda evimizin salon perdesine tırmanan gelincik hayvanı vardı yine sâlonumuzda orguden yapılmış sarı renkte oyuncak kedi vardı bu oyuncak kediyi seven yasli kadın vardı kediyi sevdikçe oyuncak kedi canliymis gibi hareket ediyordu (yorumunuzu acil bekliyorum)

 2. Beste (03 Kasım 2015 saat: 11:32)

  Rüyamda eski bir köy evindeydim eski sevgilim beni oraya cagirdi bende gittim yer masasi kurulu oturmus yemek yiyordu bana da otur dedi oturdum 1biraz zaman 2 hersey duzelicek 2beni affediceksin dedi bende 4 hiçbiri degil bitti dedim ayagi kalktim gitsem iyi olur dedim gerçekten boyle gördüm halilin kalktigi koltukta halil üstune oturmus hatice yaziyodu kagitta bende gormezden geldim sonra tahtadan koy evi sen gelme ben giderim dedim yolu bulamadim karanlikta gelincik gördüm cirkin kediye benziyo ama grlincik farkli kostum bagirdim halil beni kurtar diye halilde hatice diye bagirsaydin giderdi dedi sonra ben o halinle oturdugumz odaya kactim kapiyi tam kapattirken gelincik iceri girdi kedinin ayaga kalktgini dusunun bana yaklasti ayaga kalkti gozlerini buyuttu bende ciglik attim icerden bir kiz geldi korkma hatice de gider dedii uyandim ama cok korktum

 3. Hüseyin memiş (07 Ocak 2015 saat: 21:35)

  Öncelikle selamlar
  Rüyamda önce yatak Odasında uyurken odanın tavanından fare sesleri geliyor uyanıyorum,yataktan kalkıyorum sesin geldiği yöne doğru gidiyorum sesin geldiği yerde elimle uğraşarak bir Parça alıyorum ve bir delik Açılıyor delikten bir fare bana doğru bakıyordu , sonra tavan arasına çıkıyorum ve orda bir uzun tırnaklı fare leşi vardı ağzından dumanlar çıkıyordu sonra tavan Arasında biraz ilerledim yerde küçük su kablumbagaları nı gördüm suya girip çıkıyorlardı .

 4. Kader (16 Aralık 2014 saat: 18:16)

  ruyamda gelincik hayvanini gordum ilk once kucuktu sonra birden hastalandii ve nedense ameliyat olmasi lazimdii doktorlar korktugu icin onu ben ameliyat ettim yani uzerini actim sonra ine ile diktim, sonra birden agzini acti ve ben ondan korkmustum ve birden yataktan kalkip bana birsey dedi tam hatirlamiyorum amma galiba benle evlenmek istemisti ben istememistim.

 5. melike (18 Kasım 2014 saat: 07:57)

  Önce evin içine yeşil renli surungen kuyrugu uzun bi hayvan giriyo sonra kedi gibi oluyo bu hayvan eşimle birlikte balkona atıyoruz bu hayvanı daha sonra esim evde gelincik var diyo ve gelinciği fark ettiğimde hep ustume atlamaya çalışıyo ben çırpınırken koltugun üstünde o sırtımın arkasına dusuyor ve esim gelip omuzlarımdan beni ittiriyoki sırtımda ezilip olsun diye tam olduğunu görmedim ama bocekler oldurulduğunde çıtır çıtır aes cıktığıgibi sealer duydum ve çığlıklarla uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,