RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Gelinini Görmek

Rüyada gelinini görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirip çok daha rahat bir hayata sahip olacağına ve çok uzun bir zaman boyunca hangi işe girerse o işte çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına ve hem aile içinde hem işyerinde çok büyük bir mutluluk sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada Gelinini Gelinlikle Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında başına gelen güzel olaylar, yaptığı işlerden elde ettiği kazanç ve sıkıntılarının son bulması ile çok daha güzel ve daha rahat bir hayata adım atacağına, sorunlarının en kısa zaman içinde son bulacağına, çok büyük bir başarı kazanacağına, bolluk ve bereket dolu günler görüleceğine ve çok mutlu ve huzurlu olacağına alamet eder.

Rüyada Gelinini Hamile Görmek

Uzun zamandan beri aile hayatında devam eden tartışmaların ve sıkıntıların yakın bir zamanda iş hayatında gösterilecek büyük başarılar sayesinde yakın bir zamanda sona ereceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine ve iş hayatında yaşanan bir sorunla ilgili olarak uzak bir yerden çok hayırlı ve güzel haberler geleceğine delalet eder.

Rüyada Gelinini Öpmek

İş hayatında çok büyük başarılar kazanmış olan rüya sahibinin, artık yeni bir işe gireceğine ve kendisine uygun çalışmalar ortaya koyduktan, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra hayalindeki şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına ve çok büyük bir mutluluk duyacağına tabir edilir.

Rüyada Gelinini Dövmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında sıkıntılı zamanlar geçiren gelinine yakın bir zaman içinde çok büyük bir maddi destekte bulunarak işlerini düzeltmesine yardım edeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , , ,