RuyaTabirleri.com

Rüyada Gelinler Görmek

Rüyada gelinler görmek, rüyayı gören kişinin yaşamının olumlu ve güzel yönde değişmeye başlayacağına, umutlarının yarım kalmayacağına, hayallerinin, duygularının, düşüncelerinin ve iyi niyetlerinin karşılık bulacağına alamet eder. Rüya sahibinin tabiri caizse yaşamına güneş doğacak, günleri aydınlanacak, ruhu ve bedeni de şifa bulacak demektir. Çok hayırlı bir rüyadır ve kişinin muradına ereceğine yorulur.

Rüyada Gelinler Damatlar Görmek

Rüyayı gören kişinin Allah’u Teâlâ’nın yardımlarına nail olacağına, bu sayede arzularına ve emellerine kavuşacağına, yüzünün güleceğine, dileklerinin yerine geleceğine, kendisine bahşedilen hayatın da ona huzur, mutluluk, başarı ve kazanç getireceğine işaret eder.

Rüyada Gelinlerini Görmek

Rüyayı gören kişinin uzun, sağlıklı ve güzel bir yaşamı olacağına, hayattan her istediğini alacağına, dünyadan göçüp gittiğinden de herkesin yaşamak için hayalini kurduğu o şaşaalı hayatı yaşamış olarak dünyadan ayrılacağına alamet eder. Rüya sahibi öylesine güzel bir ömür geçirecek ki herkes kendisine gıptayla bakacak ve imrenecek demektir.

Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyayı gören kişinin neşesini, ağız tadını, huzurunu, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine rivayet edilir. Rüya sahibi attığı adımlardan ve aldığı kararlardan yana yüzünü güldürecek gelişmeler yaşayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Gelinlik Giyen Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerini süsleyen hayata ve hep sahibi olmak istediği işe kavuşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin çözülmesi ile birlikte eğlenceli günler geçireceğine ve mutluluktan yana dilediğince nasipleneceğine delalet eder.

Rüyada Gelinlik Almak

Rüyayı gören kişinin sevdiğine kavuşacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin gönlünü verdiği kişi ile sıcacık ve huzurlu bir yuva kuracağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, iyi geçineceğine ve hep afiyette kalacağına yorulur,

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!