RuyaTabirleri.com

Rüyada Gelinlik Bakmak

Rüyada gelinlik bakmak, kişinin yakın zaman içerisinde evleneceğine, yuva kuracağına veya yalnızsa yakında kendisine uygun bir kişi ile birlikte olmasına ve bir sevgili bulmasına işarettir. Gelinlik bazen de geleceğe ve dünya hayatına yorumlanır. Beyaz ve güzel bir gelinliğe bakan kişinin parlak ve güzel bir geleceği olur. Eski ve yırtık bir gelinliğe bakmak ise bazı konularda işlerinizin rast gitmeyeceğine ve kafanızı karıştıracak durumlarla karşılaşacağınıza yorumlanmaktadır. Rüyada gelinlik bakıp onu satın alan kişinin güzel ve tam istediği gibi bir hayatı olur. Gelinlikle gezmek, arzu ve isteklerinizin gerçekleşmesine ve muradınıza ermeye; gelinlik satan kişiyi görmek ise insanlara iyilik eden ve zor durumda yanlarında olan iyi yürekli bir kişiye delalet eder.

Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada gelinlik giymek kadınlar için murattır. Bu özel hayatta da iş hayatınızda da güzel ve hayırlı bir kısmete ve parlak fırsatlara işaret eder. Rüyada gelinlik giyen bekar kız yakın bir süre içerisinde evlenir ve mutlu olacağı bir geleceğe kavuşur. Gelinlik giyen evli bir kimsenin ise çocuğu olur veya bu rüya eşinizle aranızdaki tüm sorunları çözüp birlikte güzel bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Rüyada Gelinlik Giyen Erkek Görmek

Rüyada gelinlik giyen erkek ise, fıtratınıza uygun davranmayıp kendinize yakışmayan hareketlerde bulunacağınıza, bazen de iş hayatında birtakım zorluklarla karşılaşacağınıza delalet eder. Bir erkeğin gelinlik giymesi genellikle iyiye yorumlanmaz. Genellikle bu rüya başarısızlık ve musibet anlamına gelmektedir.

Rüyada Gelinlik Bakmanın Psikolojik Tabiri

Rüyada gelinlik bakmak, bekar kimseler için evlenme isteğinin veya yalnızlıktan kurtulma arzusunun bir göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi mutlu ve huzurlu bir yuva arzusu içindedir. Evli kimseler içinse bu rüya aile içindeki sorunların da habercisi olabilmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyada Gelinlik Bakmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Aydanur (20 Haziran 2016 saat: 18:51)

    Rüyamda bir akraba evleniyor ve bende onun düğünü için annemle beraber mağazaya gidiyorum ama elbise değil gelinlik bakıyorum ve sonra o mağazadan ayrılıyor ve sonra yengem ve annem ile birlikte tekrar giriyoruz mağazaya ve bu sefer elbise bakıyorum ve bir anda bir çocuğun peşinden koşuyor ve sonra uyaniyorum

  2. ozlem (25 Ekim 2015 saat: 23:23)

    merhabalar . ruyamda ben vitrinde bem beyaz gelinliklere baliyorum. o sirada annem geliyor o degil ortadaki gelinlik daha guzel diyo . ben annemin begendigi gekinligi deniyorum o sirada yesil kapli kurani kerim tasiyan bir adam bir baska cocugu hadi sen oku bende buradan takip edicem diyo ben de bunlari hayranlilla izliyorum . annem o kurani okuyan cocuga senden boyle seyler beklemezdim diyo sonra da ben uyaniyorum . bu kadar tekrar tesekkur ederim .

  3. Anonim (15 Mart 2015 saat: 06:11)

    ruyamda benım için gelınlık bakmışız.ama başka gelınlıkte göruyorum vıtrınde tamam beyaz deyıl sadece bakıyorum gecıyorum.sonra yanımda tam hoşlanmagım kışıler yar.onlarla tatlı yemeye gıdıyoruz ve yıyıyoruz.bukadar tesekkur ederım.şımdıden

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,