RuyaTabirleri.com

Rüyada Gelinlik Giyen Birini Görmek

Rüyada gelinlik giyen birini görmek, görülen kişi tanıdık biri ise evleneceğine işarettir. Temiz bir gelinlik ise rüyayı gören kişinin yakında mutlu ve hayırlı bir evlilik yapacağına ve bu evlilikten hayırlı, sağlıklı bir bebek sahibi olacağına yorumlanırken, gelinlik biraz kirli ise yapılacak olan evliliğin sıkıntılarla dolu olacağına ve uzun sürmeyeceğine yorulur. Rüyada gelinlik giydiğini gören kişi bayansa ve orta yaşını geçmişse, ani bir haber alır ve sevinir.

Rüyada Siyah Gelinlik Giyildiğini Görmek

Kişi kendisini veya bir başkasını rüyada siyah bir gelinlik giymiş olarak görürse, o kişinin başına kötü bir olay geleceğini ve büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına yorumlanır.

Rüyada Gelinlik Giymek

Genellikle bekar bayanların evleneceğine yorulurken, yaşlı kişiler için gelecek iyi haber olarak nitelendirilir. İslam alimleri bekar bir genç kızın rüyasında gelinlik giydiğini görmesini hayırlı bir evlilik yapacağına yorumlarlar. Aynı zamanda geçecek günlerin büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına, pek çok olumlu gelişmelere işaret eder. Gelinliğin rengi beyaz ise, saflığı, küslük durumu varsa barışmayı ve sükunet içinde geçecek bir hayatı simgeler. Rüyada giyilen gelinlikte yırtık varsa ya da sökülmüş bir yer söz konusu ise o zaman yapılacak evliliğin belirsizliklerle süreceğine ve kişi için pek hayırlı olmayacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Renkli Gelinlik Görmek

Rüyada bej renkte bir gelinlik görmek, bazı ailevi durumlara karşı tarafsız bir tutum içine girileceğine, siyah renkli gelinlik görmek ise her türlü felakete yorulur. Siyah gelinlik ölüm haberine, acı veren kazalara veya ölümcül hastalıklara işaret ederken, kişiye bir tehlike ile karşı karşıya olduğu mesajını da verir. Giyilen gelinlik kırmızı ise genellikle kişinin çok zengin bir hayat süreceğine işaret eder ve aynı zamanda sahip olduğu gücü herkese kanıtlayacağının da öncüsüdür. Eğer gelinlik altın sarısı ise ruhen ve dini açıdan çok zengin bir iman gücüne sahip olunacağına, zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine yorulur. Gri gelinlik görmek ise kişinin ruh sağlığının bozulacağına, depresyona gireceğine ve beden sağlığının da zarar göreceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!