RuyaTabirleri.com

Rüyada Gelinlikçi Görmek

Rüyada gelinlikçi görmek, rüyayı gören kişinin iyilik, güzellik ve hayır bulacağı, mutlu ve huzurlu olacağı, kazanç elde edeceği, hem maddi hem de manevi olarak rahata kavuşacağı anlamına gelir ve hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına işaret eder.

Rüyada Gelinlikçi Dükkânı Görmek

Rüya sahibinin isteklerini yerine getireceğine, şansının kendisinden yana gideceğine, kısmetlerinin bol olacağına, hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına rivayet edilir.

Rüyada Gelinlikçiye Gitmek

Rüyayı gören kişinin kendisine hem kazanç hem de başarı getirecek işlere yatırım yapacağına, yüzünün güleceğine, işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, rahatının da yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyayı gören kişinin sevdiğine kavuşacağı anlamına gelir. Hayallerin ve dileklerin gerçekleşmesi, duaların kabul olması, yaşamın düzene girmesi, güzelliklerle ve hayırla dolması anlamına gelir ve rüya sahibini bekleyen keyifli ve eğlenceli günlere yorulur.

Rüyada Gelinlik Almak

Rüyayı gören kişinin kısmetlerinin çoğalacağına, sorunlarının azalacağına, aile yaşantısında saadetin bol olacağına, parasının ve malının eksik kalmayacağına rivayet edilir. Rüya sahibi mutlu bir yuva kuracak ve hiçbir konuda yokluk çekmeyecek demektir.

Rüyada Gelinlik Diktirmek

Rüyayı gören kişinin isabetli ve doğru kararlar alacağına, hayırlı ve uğurlu gelecek girişimlerde bulunacağına, maddi zenginliği de, gönül zenginliğini de yakalayacağına, kusursuz bir yaşama kavuşacağına deyim yerindeyse bir eli yağda bir eli de balda yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Gelinlik Damatlık Görmek

Bu rüya, bekâr kişiler için mutlaka gerçek bir aşk yaşamaya, evli kişiler için de aile saadetinin çoğalmasına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,