RuyaTabirleri.com

Rüyada Gemi Çapası Görmek

Rüyada gemi çapası görmek, kişinin bazı tereddütlerinden, ikilemlerinden ve kararsızlığından kurtulacağına yorumlanır. Özellikle iş kurmak niyetinde olanların, şanslarının yaver gitmeye başlayacağını ve yatırım yapmak için en uygun zamana geleceklerini, her türlü muratlarına ereceklerini delalet eder. Emek verilen işlerde başarıyı yakalayacak olmaya ve bir yere kök salmaya işaret ederken, ev kurmak, aile olmak, evlenip çoluk çocuğa karışmak manasına da gelir. Genç kimseler için hayata erken atılacaklarını, alacakları sorumlulukların altından en güzel şekilde kalkacaklarını ve ailelerinin göğsünü kabartacak işler yapacaklarını bildirir. Kişinin azimli ve çalışkan olacağına, hak ettiği mutluluğu yakalayacağına, büyük bir sürpriz nedeniyle şaşkınlığa uğrayacağına yorumlanır. Okyanusta demir atmış gemi görmek, yurt dışı tecrübesi edinmek yahut denizcilik alanında çalışmak, farklı ülkeler görmek demektir.

Rüyada Gemi Çapası Yapmak

Kendi eliyle gemi çapası yapan kişiler hayatlarını tek başlarına, kimseden yardım almadan sürdürürler ve elde ettikleri her şey alın terleri sayesindedir. Çalışmaktan kaçmayan, her daim disiplinle hareket eden azimli kimselerin eninde sonunda muratlarına ereceklerini, kendilerini ispatlayacak sayısız fırsata sahip olacaklarını alamet eder. Bu rüyayı gören bekar erkeklerin hayranları çok olur ve kısmet bolluğu yaşarlar. Bekar bayanlar için isteyenlerinin çok olacağına, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına delalettir.

Rüyada Kırık Gemi Çapası Görmek

Bir şanssızlık ya da uğursuzlukla karşılaşmak, yaşanan talihsiz bir olay nedeniyle hevesini yitirmek anlamına gelir. Açılan bir işle alakalı umutların boşa gitmesi yahut işlerin kişinin istediği gibi gitmemesi demek olduğu gibi, aile hayatında da çatlakların meydana geleceğini, bazı kişiler için mevcut sıkıntılarının geçici bir ayrılığa neden olacağını ifade eder.

Rüyada Gemi Çapası Görmenin Psikolojik Yorumu

Aidiyet duygusunun sembolü olan çapa, kişinin yerleşik düzende yaşama arzusu içinde olduğuna yorumlandığı gibi, aynı zamanda evlenip yuva kurma düşüncelerinin bu dönemde yoğunlaştığını, yalnızlıktan kurtulmak için arayış içine girildiğini de belirtir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!