RuyaTabirleri.com

Rüyada Gemide Olmak

Rüyada gemide olduğunu görmek, Allah’ın affı ve erişilecek hidayettir. Bu rüya oldukça iyidir. Rüyada gemide bulunup seyahat eden, hastalıklarına şifa bulur. Hayat bulur, huzurlu kalır ve istediklerine ulaşır.

Rüyada Gemi Görmek

Rüyada görülen gemi değişik şekillerde yorumlanır. Gemi güzelse yapılacak işlerde kazanç elde edilir. Pis ve kötü görünümlü gemi işlerin yolunda gitmeyeceğine işarettir. Böyle bir gemiye bindiğini gören kişi hakkında dedikodu yapılır. Rüyasında gemi görenin tüm sıkıntıları hafifler ve kurtuluşa erer. Zorluklar kolaylığa dönüşür.

Rüyada Gemiyi Karada Görmek

Bu sıkıntılardan kurtulmanın yakın olduğu anlamındadır. Bu rüyayı gören kişi eğer zorluk ve darlık içindeyse ferahlığa ve kolaylığa kavuşur. Dertlerden kurtulmaya, üzüntülerden sevince dönmeye işarettir.

Rüyada Gemiyi Çektiğini Görmek

Rüyada gemiyi çektiğini görmekte hayır yoktur. Bu rüya dinde görülecek olan nifağa işarettir. Rüyayı gören kişinin bazı kötü hareketlerde bulunacağına delalettir.

Rüyada Geminin Battığını Görmek

Bu rüya emin bir yolculuktur. Bu rüyayı gören kişi seyahate çıkmak istiyorsa güvenle çıkabilir; çünkü yolculuğu selametle bitirir.

Rüyada Boş Gemi Görmek

Rüyada içinde kimsenin olmadığı boş bir gemi görmek işlerde başarılı olmaya, kazanç ve para elde etmeye işarettir. Bu rüya çalışma hayatı ile ilgili yorumlanır. İçinde birtakım insanlarla dolu olan gemi ise yine hayır ve güzelliktir.

Rüyada Gemi İle Gittiğini Görmek

Eğer gemi ile giderken mutlu ve selamette ise gerçek hayatta da mutlu ve huzurlu olma anlamına gelir. Sıkıntılı ve üzgünse o kişiye gelecek üzüntü ve kedere işarettir.

Rüyada Geminin Parçalandığını Görmek

Bu rüya gören için de yaşadığı şehir için de hayırlı değildir. İnsanlara ulaşacak bir kedere ve üzüntüye işaret eder. Geminin parçalanması işlerin bozulmasıdır.

Rüyada Havada Giden Gemi Görmek

Eğer rüya sahibi de bu geminin içindeyse ecelinin geldiği anlaşılır. Bazen uçmak sevince, mutluluğa dince güzelliğe delalettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gemide Olmak İle İlgili Rüyalar;

 1. merve (23 Haziran 2016 saat: 04:18)

  Gemideyim uzun zamandır görmediğim bi arkadaşım bi süre sonra yanıma geliyo onunla birlikte uzun bi yolculuk yapiyoruz daha sonra bu geminin içindeki bi oda dışarı aciliyormus biz de ordan çıkıp alışveriş yapmaya gidiyoruz ama ben bişey almadan çıkıyorum geri aynı yoldan dönüyoruz ve ben döndüğümde hoşlandığım çocuğu da aynı gemide beni beklerken buluyorum geri dönüşü onunla yapıyoruz

 2. Ferdi (12 Ekim 2014 saat: 23:35)

  Büyük bir yolcu gemisinde istanbul boğazından geçiyorum ancak gemi yolu gittikçe daralıyor ve karaya yansıyor bende inip gemi gemiyi elimle biraz daha çekip bırakıyorum sonra aynı yerden bir paket antep fıstığı çalıyorum sonra gemiye binip odama gidiyorum odamda dört yatak görüyorum ve yakın bir arkadaşım ile tanımadığım bir kadının da olduğunu görüyorum ama çok samimi bir şekilde sohbet ediyorum sonra da işyerinden bir emekli ama calismaya devam eden bir kadın öğretmen arkadaş geliyor daha sonra çıkıyor bende uy
  anıyorum

 3. isa (21 Eylül 2014 saat: 23:39)

  rüyamda bi kaç kişi ile gemide beraberdik ve bir kişi gemiden kaçmak için planlar yapıyordu ve bana kompresor hortumunu verip aşağı bölümde denemelere başladı deneme yaptığı hortum delikti ve hava kaçırıyordu. Ben o deliği bulup parmağımı içine sokup kapatmaya çalişiyordum ve gemide ki diyer kişiler o plan yapan arkadaş hakkında konuşma yaparak nereye kayboldu yine kessin yine kaçmak için plan yapıyordur dedi tam o sırada birden uçtuğumu farkettim uçtugum zamanda gece vakti idi ve aynı zamanda mandalina bahçesinde uçuyordum.elimi dallara vurup birden elime bir adet soyulmuş mandalina sağ elimin içinde gördüm ve uçarken mandalinayı yediğimi görüyordum sizce bunun anlamı nedir yorumlrsanız çok sevinirim herkese bol rızıklar …

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,