RuyaTabirleri.com

Rüyada Gemiler Görmek

Rüyada gemiler görmek, rüyada görülen gemilerin durumuna bağlı olarak iki farklı şekillerde yorumlanır. Eğer rüyada görülen gemi temizse rüyayı gören kişinin, karşısına çıkacak tüm kötü durumlara, sıkıntılara ve sorunlara rağmen iş hayatını çok iyi bir şekilde idare edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına ve büyük kazanç elde edeceğine işaret eder. Eğer rüyada görülen geminin içi pisse, rüya sahibinin, işlerinin karşısına çıkacak bir sorun yüzünden çok kötü bir duruma düşeceğine ve neredeyse durma noktasına geleceğine tabir edilir.

Rüyada Denizde Gemiler Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında karşısında çıkan bir soruna çözüm bulmak için yakın bir zaman içinde uzun bir seyahate çıkacağına, bu sayede içinde bulunduğu kötü durumu sona erdirecek bilgilere ya da direkt olarak çözüme ulaşabileceğine ve böylece çok daha rahat ve mutlu olabileceğine delalet eder.

Rüyada Limanda Gemiler Görmek

Rüya sahibinin, hanesinde meydana gelecek mutlu ve güzel bir olaydan ötürü insanların evine adeta dolup taşacağına, bu durumdan ötürü çok mutlu olacağına ve içine düştüğü sıkıntılı durumdan kurtulacağına rivayet eder. Aynı zamanda, uzun bir yoldan gelmesi beklenen bir kişinin yakın bir zaman içinde geleceğine işaret eder.

Rüyada Büyük Gemiler Görmek

Ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projelerin büyük başarılar kazanması sayesinde rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok üst bir mevkiye geleceğine, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine ve çevresindeki insanlar tarafından el üstünde tutulacağına alamet eder.

Rüyada Deniz ve Gemiler Görmek

Rüyayı gören kişinin, uzun bir zaman önce aklına koyduğu şeyi uygulamak için birkaç adım atacağına, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına ve hazırlıkları bitince çok zengin olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!