RuyaTabirleri.com

Rüyada Gemiye Binmek

Rüyada gemiye binmek, iş hayatında çok büyük sorunlara ve maddi manevi sıkıntılara sebep olacak ve aile hayatında, aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelere yol açacak olaylardan ve durumlardan kurtulmaya işaret edilir. Aynı zamanda, ortaya çıkan ve üzücü sonuçlara sebep olan şeyleri hayattan çıkarmaya delalet edilir.

Rüyada gemiye binmek, rüya sahibinin, sosyal hayat içerisinde işlediği günahlardan ve yaptığı kötülüklerden pişman olarak tövbe istiğfar edeceğine, edilen tövbenin Allah katında kabul edileceğine ve günahlarının affedileceğine işaret edilir.

Rüyada Gemi Batması

Rüyada gemi batması, rüyayı gören kişinin, iş hayatından ve dünya işlerinden başını kaldıramayacak kadar yoğun olduğuna, bu sıkışıklıkta ailesini ve güzel şeyleri göremeyecek duruma geldiğine ve artık kendisine gelmesi gerektiğine alamet edilir.

Rüyada Gemi Yapmak

Rüyada gemi yapmak, iş hayatında yapılacak büyük işler ve çalışmalar ile çok para kazanmaya ve hayırlı bir kısmet bulup düğün için gerekli eşyaları alarak çok kısa bir zaman sonra dünyaevine girmeye tabir edilir.

Rüyada Gemiden İnmek

Rüyada gemiden inmek, günlük hayatta ve sosyal hayatta çok sıkıntılı ve sorunlu geçen zamanların son bulacağına ve rüyayı gören kişinin endişe ve üzüntüden kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Geminin Yanması

Rüyada geminin yanması, iş hayatında yapılan hatalardan ve geç verilen kararlardan ötürü maddi ve manevi zarara uğrayıp çok büyük bir felaketin, iflasın eşiğine gelineceğine delalet edilir.

Rüyada Havadan Uçan Gemi Görmek

Rüyada havada uçan gemi görmek, rüyayı gören kişinin, uzun bir süre işsizlik yaşadıktan sonra resmi kurumlardan birinde yüksek bir memuriyete girerek çok büyük bir başarı elde edeceğine alamet edilir.

Rüyada Büyük Gemi Görmek

Rüyada büyük gemi görmek, işyerinde çok büyük bir görev almaya işaret edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: