RuyaTabirleri.com

Rüyada Genç Erkek Görmek

Rüyada genç erkek görmek, daima iyi ve hayırlıdır. Bu rüya herkesin imreneceği bir güce erişme, çok kuvvetli ve azametli olma, yararlı işlerle uğraşma, verilen sözü tutmaya, yetenekli bir adama, görüp geçirmiş kişiye, tez ulaşacak hayırlı habere işarettir. Bazı yorumcular için genç erkek, sağlıkta oluşacak bozulmalara, hile yapanlara, sıkıntı ve zorluğun arkasından gelecek olan zafere, mutluluğa ve refaha delalettir.

Rüyada Erkek Görmek

Rüyada erkek görmek genellikle iyi olarak yorumlanır. Bu adam tanınan biri ise arzu edilen tüm dilekler gerçekleşir, menfaate erişilir. Görülen erkek güzel yüzlü ise rahmete, iyilik görmeye, sağlığa, sıkıntıların def’ine; çirkin ve asık yüzlü ise sıkıntı yaşamaya, kötülüklerle karşılaşmaya işaret olabilir.

Rüyada Erkeğe Arkasını Dönerek Gitmek

Bu rüya iyilik ve güzelliklerden uzaklaşmaya işarettir. Bu rüyayı gören kimse yüzünü kötü işlere döner ve hayırdan uzaklaşır.

Rüyada Yaşlı Erkek Görmek

Rüyada görülen erkek görüldüğü duruma göre yorumlanır. Yaşlı ve gençleri bir arada gören kişi beklemediği yerden hayra erişir. Yaşlı erkek görmek merhamete, kazanılacak başarıya işarettir.

Rüyada Kendini Genç Sanan Yaşlı Erkek Görmek

Bu rüya kişinin itibardan düşmesine, kendi kendisini rezil etmeye yorumlanır. Kendini yaşlı göstermeye çalışan genç erkek ise tam tersidir. İzzete, şerefe, başarıya ve mutluluğa, insanlar arasında yücelmeye delalettir.

 Rüyada Genç Erkekten Bir Şey Aldığını Görmek

Bu rüya aldığı nispetince yorumlanır. Genç erkekten gömlek alan kişi devlet işine girer, umduğuna nail olur. Cevher tarzı bir şey alanın işleri yoluna girer. İp alan kişi başka birisinden söz alır. Çocuk, bebek gibi şeyleri almak iyi değildir. Karşısındaki kişinin düşmanlık ettiğine işarettir.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Bu rüya bekârlar için hayırlı bir kısmettir. Yine isteklere kavuşmaya ve mutlu olmaya işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Genç Erkek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Halıcı (19 Ağustos 2016 saat: 08:51)

  Rüyamda hiç gitmediğim bir okula gidiyorum her
  Yerde erkekler var ama hepsi serseri gibi kalabalıklar okulun bahçesinde
  Oturacak yer yok ama tek başına oturan bir erkek bana
  Gel otur şeklinde hareket ediyor ve bende oturuyorum.okula girdiğimde aynı okuldu emin değilim ama içerde sevdiğim iyi bir hoca görüyorum bir odaya giriyor çıktığında sarhoş sonra bende arkasından konuşarak gidiyorum ve o da bana bakıyor ve ben ona çok sinirlenmiştim.

 2. selma sol (16 Kasım 2015 saat: 13:43)

  Rüyanda bir kadın beni istiyordu oğlu için ben konuşamiyordum. Bana oğlum yarin gelecek ve sen de benim gelinimsin diyordu ben şaşkindim.hala konuşamiyordum. Ki oğlu geldi ki uzun boylu ve gür saçlı esmer ve yakişikliydi. Onunla konuştum oda benimle ve arada uyandım ben…..

 3. zeynep (11 Ağustos 2015 saat: 14:34)

  rüyamda evlilik çağına gelmiş oğlumun çok temiz yüzlü bie bebekle evlendiğini gördüm.Ben çok seviniyordum. Oğlum bu kiyle evlendiğine pek sevindiğini görmedim. Sadece onun evlendiğini ve ben çok mutlu olduğumu gördim bunun yorumu nedir? şimdiden teşekkür ederim

 4. Melek (12 Mayıs 2015 saat: 07:22)

  Merhaba. Hayatda hiç görmediğim bir erkek gordum. Ve nedense onun beni delilerce sevdiğini hiss etdim. Sonra bu bana süpriz yapıcak ama benim haberim olmasin direde cox uğraşıyor. Arkadaşlarım beni odadan dışarı çıkmaya felan izin vermiyor. Sonra ben birden kendimi başka yerde görüyorum. Ve mutfak gibi bir yer. Bu mutfaktanda diger odaya cam var iste oradan bu beyaz gömlekle bana bakıyor ve sanki misafirler gelmiş bana bisey veriyor. Bende yanımda duran kıza ben bunu öpsem ayıp olurmu diyorum. Ve galiba kiz cevap vermeden camın yanına gidip ona seni öpmek istiyorum diyorum. Oda iyi diyor ve ikimizde bir-birimizin yangından öpüyoruz. Sonra bunun arkasında benim bir akrabam oturmuş bize bakıyor ve sonra benim bu kızın yanına gidiyorum ve ayıp mi oldu dige soruyorum. O cevap vermiyor galiba. Bene napiyayom canım çekdim diyorum. Bir az uzun oldu ama rica etsem tabirini soylermisiniz?

 5. gizem (15 Mart 2015 saat: 16:29)

  okul gibi bi yerdeyim tam hatırlamıyorum sınıfmış orası içeri giriyorum okuldan tanıdığım bi erkek arkadaşım var içerde sonra sınıfa giriyorum pencerenin kenarında sedir var o orda dizlerinni üstüne oturmuş televizyondan maç izliyor pencereye dönük bende perdenin arkasında yanımda bi kızla başımızı eşarpla örtmüş konuşuyoruz sonra bu da geliyor elinde eşar o ne diyorum eşarp başımı örtücem diyor sonra eşarbı takıyor yanıma geliyor sonra ben bu olmamış diye açıyorum eşarbı 3 tane büyük çengelli iğne çıkartıyorum eşarptan kapatıyorum başını gülüyorum biraz sonra bi erkek sınıf arkadaşım daha geliyor noldu lan böyle diyor gülüyor o da bu yaptı diye beni gösteriyor gülüyorum o da kardeşim benim filan diyor bana sonra gülüyor çocuk eşarbı çıkarıp gidiyor

 6. gizem (08 Kasım 2014 saat: 09:02)

  Okuldayım kantinden çay alıcam normalde kağıt bardaklarda verilirken o kantinci cam çay bardağı ile verdi bende sordum neden diye o da bizde boyle dedi tartıştık bi sure sonra arkamda uç genç erkek belirdi hayırdır noluyo filan diye .bende durumu izah ettim gittiler kantinci de bana boş bardak verdi halbuki parasını odemiştim kızdım ve hakkıma girdiğini söyledim daha sonra okulun ust katında oturuyoruz merdivenlerden bakıcak şekilde tum sınıf birden o uç kişiyi goruyorum ve daklanmaya çalışıyorum once talha arkadaşımla diğer tarafa geçiyoru o kucağıma uzanıyo teliyle ohnuyo sonra uçlunun yukarı çıktığını gorunce ali arkadaşıma sarılıyorum gormesinler diye gormuyolar da sonrasını tam olarak hatırlamıyorum

 7. osman (23 Ekim 2014 saat: 00:40)

  Bir dukanin onunde oturan yaklasik 39-40yaslarin sandalyede oturup konusuyordu ben ise ona bakiyordum adamin yuzu tam siya degildi biraz yaklastim bonundaki damarlari farkettim sonra gozlerimi cevirddim sol tarafa 15 yaslarinda bir genc onun yuzude ayniydi ve o gulumsuyordu ve onun sol yaninda bir isaret dikkatimi cekti dovme degildi yuvarlak bir sekil uclari bitisik degildi onlar sobet ediyordu o ara uyandim simdiden tesekurler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,