RuyaTabirleri.com

Rüyada Genç Erkek Görmek

Rüyada genç erkek görmek, daima iyi ve hayırlıdır. Bu rüya herkesin imreneceği bir güce erişme, çok kuvvetli ve azametli olma, yararlı işlerle uğraşma, verilen sözü tutmaya, yetenekli bir adama, görüp geçirmiş kişiye, tez ulaşacak hayırlı habere işarettir. Bazı yorumcular için genç erkek, sağlıkta oluşacak bozulmalara, hile yapanlara, sıkıntı ve zorluğun arkasından gelecek olan zafere, mutluluğa ve refaha delalettir.

Rüyada Erkek Görmek

Rüyada erkek görmek genellikle iyi olarak yorumlanır. Bu adam tanınan biri ise arzu edilen tüm dilekler gerçekleşir, menfaate erişilir. Görülen erkek güzel yüzlü ise rahmete, iyilik görmeye, sağlığa, sıkıntıların def’ine; çirkin ve asık yüzlü ise sıkıntı yaşamaya, kötülüklerle karşılaşmaya işaret olabilir.

Rüyada Erkeğe Arkasını Dönerek Gitmek

Bu rüya iyilik ve güzelliklerden uzaklaşmaya işarettir. Bu rüyayı gören kimse yüzünü kötü işlere döner ve hayırdan uzaklaşır.

Rüyada Yaşlı Erkek Görmek

Rüyada görülen erkek görüldüğü duruma göre yorumlanır. Yaşlı ve gençleri bir arada gören kişi beklemediği yerden hayra erişir. Yaşlı erkek görmek merhamete, kazanılacak başarıya işarettir.

Rüyada Kendini Genç Sanan Yaşlı Erkek Görmek

Bu rüya kişinin itibardan düşmesine, kendi kendisini rezil etmeye yorumlanır. Kendini yaşlı göstermeye çalışan genç erkek ise tam tersidir. İzzete, şerefe, başarıya ve mutluluğa, insanlar arasında yücelmeye delalettir.

 Rüyada Genç Erkekten Bir Şey Aldığını Görmek

Bu rüya aldığı nispetince yorumlanır. Genç erkekten gömlek alan kişi devlet işine girer, umduğuna nail olur. Cevher tarzı bir şey alanın işleri yoluna girer. İp alan kişi başka birisinden söz alır. Çocuk, bebek gibi şeyleri almak iyi değildir. Karşısındaki kişinin düşmanlık ettiğine işarettir.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Bu rüya bekârlar için hayırlı bir kısmettir. Yine isteklere kavuşmaya ve mutlu olmaya işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!