RuyaTabirleri.com

Rüyada Genç Görmek

Rüyada genç görmek, kişinin çok kısa süre içinde yaşamında oluşacak iyi gelişmelere, geleceği için yepyeni fikirler edineceği insanlarla karşılaşıp, iş konusunda da farklı alanlarda bilgi sahibi olarak yeni atılımlar içine girmeyi düşüneceğine işaret eder. Genç görmek genel olarak yeniliğin ve güzel gelişmelerin habercisidir. Hamile bir bayan genç görürse, bebeği erkek olur. Bekar kişiler için ise, genç ve güzel bir eşe sahip olmak demek olduğu gibi, iş konusunda da kişinin tecrübe sahibi olacağı ve mesleğinde yükselme olanağı bulacağı harika bir işe girmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Genç Kız Görmek

Mali açıdan girilecek rahat bir dönem nedeni ile kişinin farklı yatırımlar yapmaya niyetleneceğini, büyük bir ev veya değerli bir arsa satın alacağını, aynı zamanda kendisine ait bir iş yeri kurarak pek çok kişiyi bünyesinde çalıştıracağını işaret eder. Gülümseyen, neşe içinde bir genç kız görmek genel manada kişinin şansının hemen her konuda dilediği gibi yaver gideceği, sorunlarla karşılaşsa bile çok kısa sürede çözerek sorunsuz bir şekilde yoluna devam edeceği manasına gelir. Parasal konularda bunalan kimseler için ellerinin rahatlayacağı ve gelecekte borçlanmadan, kendisine yetecek ve hatta daha da varlıklı bir hayat sürecek şekilde zengin olunacağını da alamet eder.

Rüyada Genç Erkek Görmek

Makam sahibi olmak anlamına gelir ve kişinin işinde gösterdiği çabaların meyvelerini artık alma zamanı geldiğini, bundan sonraki yaşamında hem ailesi, hem de kendisi refah içinde bir hayat geçirip, sağlık yönünden de herhangi bir sıkıntı olmadan yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Genç Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin hayatını ilgilendiren ve geleceğini etkileyecek olan bir meselede karar aşamasında olduğunu, bu yüzden gergin zamanlar geçirdiğini ve sürekli düşündüğü için psikolojik olarak da kendisini çıkmazda hissettiğini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!