RuyaTabirleri.com

Rüyada Gençliğini Görmek

Rüyada gençliğini görmek, rüyayı gören kişinin, uzun bir zaman önce yaşadığı ve etkisinde kaldığı olayları hala çok beğendiğine, zaman zaman başından geçen olayları hatırladıkça çok mutlu olduğuna, bu sayede yeni şeyler öğrendiğine, o günlerden yola çıkarak çok daha akıllıca davrandığına, daha sağlam bazı projelere el attığına ve işler istediği gibi gitmediği zaman eski olayları ve durumları düşünerek sorunları çözdüğüne yorulur.

Rüyada Annenin Gençliğini Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı bir sorundan ötürü çok sıkıntı çektiğine, bu yüzden bazı işlerinin kötü bir hale geleceğine, ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, her attığı adımı paraya çevireceğine ve rahat bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada Babanın Gençliğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde gerçekleştireceği çeşitli atılımlar sayesinde çok başarılı bir kişi olacağına, sorunlarını bu sayede çözeceğine, girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, işlerini tek başına yöneteceğine ve uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada Eşinin Gençliğini Görmek

Rüya sahibinin, uzun bir zamandan beri bir türlü bitmeyen sorunların ve ara ara çektiği sıkıntıların uzak bir yerden alacağı, sevinçli ve hayırlı bir gelişme sayesinde çok kısa zaman içinde sona ereceğine ve aile hayatında güzel günler yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Birinin Gençliğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında kazandığı başarılar yüzünden bazı sorunlar yaşayacağına ve bu sorunların sona ermesi için yakın bir zamanda bazı adımlar atacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, rüyasındaki kişinin güzel günler göreceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,