RuyaTabirleri.com

Rüyada Genel Müdür Görmek

Rüyada müdür görmek, sıkıntı yaşamadan elde edilecek ganimete, yeminini yerine getirmeye, bu rüyayı gören kişinin büyük mevkilere geleceğine, büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına, mutlu olmaya, sağlığa ve güvende bulunmaya işaret eder. Bazı yorumculara göre ise bu rüya çalışma hayatında oluşacak üzüntüye, sıkıntı yaşamaya delalettir. Rüyada müdür gören kişi yüksek bir makama gelir. Beklediği ve umduğu işi gerçekleşir, arzularına kavuşur. Feraha erer ve işi konusunda güçlü ve dirayetli birinin yardımını alır.

Rüyada Müdür Olduğunu Görmek

Eğer bu rüyayı bir amir görse rüya onun iyi olduğuna ve dünyaya bakış açısına işarettir. Rüyada müdür, yönetici olduğunu gören kişi işinde yükselir, başka bir makama getirilir, devlet işinde bekledikleri gerçek olur, işi ile ilgili olumlu bir haber alır. Yönetici bu rüyayı görse emrindekilere ihsanda ve iyilikte bulunmasıdır. Bu rüyayı bekâr bir kimse görse evlenir. Evli olan bu rüyayı görse işi artar ve genişler.

Rüyada Müdürlükten Azledildiğini Görmek

Bu rüyayı görmek tersi ile yorumlanır. Yani müdürlükten atıldığını gören kimse, mevki ve makama kavuşur, işinde yükselir.

Rüyada Vali, Kaymakam Gibi Yöneticileri Görmek

Rüyada vali, kaymakam gibi yüksek derecede kişileri görmek kendi işinde başarıya ulaşmadır. Bu rüyayı gören çalışma hayatında mutlu ve daima başarılı olur.

Rüyada Genel Müdür Görmek

Rüyada genel müdür gören kişi işinde yükselir, onların yaptığı bir işle görevlendirilir. Ya da bu makamda çalışan kişilere hizmet eden birisi olur. Yine bu rüya sıkıntıların ve zorlukların bitmesiyle de yorumlanır. Çalışma hayatınızdan gelecek büyük bir paradır.

Rüyada Müdürü Kızgın ve Sıkıntılı Görmek

Bu rüyayı gören kimsenin herkes tarafından sevildiğine, takdir edildiğine işarettir. Rüyada müdürü mutlu gören kişi kısa süreli bir sıkıntı yaşar veya üzüntüye düşer.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Genel Müdür Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Akif (07 Aralık 2016 saat: 15:34)

  RÜYAMDA GENEL MÜDÜR YardımCIMIZIN aracı arıza eder ve ben Gönderirler Bende Gider Müdürümüzü alırım ve Gitmek ister iyi yere doğru yola çıkarım ve müdürüm şöför lüğün bana söyledik leri kadar iyiymiş benim şoförlüğünü yaparmısın diye Teklif eder bana bende kabul ederim.Bu Rüyam ne anlama geliyor.Kolay gelsin Başarılar dilerim.Cep.numaraya msj atar sainz memnun olurum.

 2. kimsesiz (03 Ağustos 2016 saat: 08:53)

  ben rüyamda babamın müdürlük sınavını geçtiğini gördüm zaten o bir kez daha girip torpille kazanamamıştı rüya haricinde ve bu ikinci sınavın rüyasıydı çok gerçekciydi v etorpile rağmen kazanmıştı rica etsem rüyamı yorumlar mısınız

 3. Gökhan (02 Temmuz 2016 saat: 13:44)

  Yarı zamanlı çalıştığım iş yeni bitti. Kadroda yer olmadığı için full time olarak başlayamadım. Bugün bir rüya gördüm genel mudurumuz ile konuşuyordum telefonda bir arkadasimda vardı yanimda. Kadro ile alakalı konuştuk olmayacağına yakın söylemde bulundu. Yerin dolduğunu ne anlama gelir. Çok takıntı yaptım iş meselesini hep böyle upuzun kuleler görüyorum. Hayra yoralim hayır olsun

 4. Songül (10 Mart 2016 saat: 13:33)

  Rüyamda bir yere seminere gidiyoruz yollar. kaplı tepede bir yerde. Otel veya yurt gibi bir yerde kalıyoruz odamıza genel müdürü geliyorsakin guler yüzlü biraz sohbet ediyoruz diyo ayaklarım altı çatlak onları düzeltmek için birşeyler yapalım bende ediyorum ki az şu içiyorum ondan ayaklarımın altına çalıyorum ki yere basmisim biraz kirli. Birde sofra hazırlıyoruz ki her beraber kahvaltı yapalım hamsi li. Pilav vardı

 5. hacer (21 Ekim 2015 saat: 14:08)

  kamuda çalışıyorum. genel müdürümüz bide müdürlerle beraber yemeğe gelmiş.yemekte haşlama et ihram ediyorum. genel müdür doymadığını söyleyip tavuk ve dondurma istiyor. ben ona nar gibi közde kızarmış tavuk ikram ediyorum yiyor ohhh doydum diyor ama dondurmayı yediğini görmedim. sizce nedir bu

 6. Kadriye (03 Kasım 2014 saat: 13:21)

  Slmlar oğlumun sıkıntıları var şu dönmde.Rüyamda okula gidiyomuş öğretmeni herkesin içinde onunn üzüleceği bi davranışta bulunmuş. Ne olduğunu hatırlamıyorum.O sıkıntıyla bnm elbise dolabımdaki giysileri çıkartmış.Ben oğluma çok üzülüp okul müdürüne şikayete gidiyorum önce sakin konuşuyorum sonra hıçkıra hıçkıra ağlıyorum.bana okul müdürü ve ordaki kişiler çok iyi davranıyor.Rüyamı yorumlarsanız sevinirim tşkler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,