RuyaTabirleri.com

Rüyada Genelev Görmek

Rüyada genelev görmek, gurbetlik yaşamaya alamet eder. Rüya sahibinin bir vazife ya da eğitim için sevdiklerinden ayrı kalacağına işaret eder. Bazı rüya tabirlerine göre genelev kişinin kendisinin değil de sevdiklerinin gurbete gideceğine işaret ettiği yorumunu yaparlar. Kişi, özlem ve hasret dolu uzun yıllar geçirecek, vatanına, ailesine ve tüm sevdiklerine karşı büyük özlem duyacak demektir.

Rüyada Geneleve Gitmek

Rüyada geneleve gitmek, rüya sahibinin iş hayatına atılmadan önce eğitim alanda daha yetkin ve donanımlı kişi olmak için yurtdışındaki bir eğitim programına, seminere ya da kursa katılacağına tabir edilir.

Rüyada Geneleve Düştüğünü Görmek

Rüyada geneleve düştüğünü görmek, iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin önyargıyla yaklaştığı için anlaşamayacağını ve kafa yapılarının farklı olduğunu düşündüğü kişi ile bir araya geleceğine ve onun aslında tam da kendisinin iyi anlaşabileceği yapıda olduğunu anlamasına yorulurken diğer bir yandan da kişinin aradığı şeyin ayağına geleceğine alamet eder.

Rüyada Genelevden Kaçmak

Rüyada genelevden kaçmak, rüya sahibinin kendisi için çok kar getireceği belki de hayatını değiştireceği bir fırsatı tepeceğine rivayet edilir. Doğru zamanda doğru yerde olmamak nedeni ile büyük bir şansı kaçırmaya delalet eder.

Rüyada Genelevde Çalıştığını Görmek

Rüyada genelevde çalıştığını görmek, kişinin toplumdan bağımsız davranışları ve yaşam tarzı nedeni ile dışlandığına ve arkasından kötü laflar söylendiğine işaret eder. Toplumun gelenek ve göreneklerine uygun davranmamaya bu yüzden hoş karşılanmamaya tabir edilir.

Rüyada Pavyon Görmek

Rüyada pavyon görmek, rüya sahibinin kendine hayır getirmeyecek kimselerle oturup kalkacağına, haybeye para ve zaman harcayacağına, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine yorulur. Yarınlarını mahvedecek ve geri dönüşü olmayacak işler yapmaya ve gençliğini acımasızca tüketmeye delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,