RuyaTabirleri.com

Rüyada General Görmek

Rüyada general görmek, yapılan işlerde yüksek makam ve mevkilere gelineceğine, büyük başarılar ve ödüller kazanılacağına ve rütbe alınacağına işaret eder. Aileden, dostlardan ya da ahbaplardan alınacak yardıma ve desteğe de yorumlanmaktadır. Yapılan işin özverili ve iyi şekilde yerine getirilmesinden ötürü verilen emeklerin ödüllendirilmesine delalet eder.

Rüyada General Olduğunu Görmek

Rüyada general olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, terfi alacağına ve yeni bir göreve getirilip çalışmalarının beğenilmesine işaret eder. Aynı zamanda, her zaman doğruyu ve haklıyı savunmak ve ona göre hareket etmek olarak yorumlanır.

Rüyada Genelkurmay Başkanı Görmek

Rüyada genelkurmay başkanı görmek, rüya sahibinin yaşanan ürkütücü olaylardan korunmasına,  resmi kurumlardan aldığı destekle devlet adına iyi işler yapmasına ve ülkesine büyük başarılar kazandırmasına delalet eder.

Rüyada Albay Görmek

Rüyada albay görmek, hem olumlu hem olumsuz olarak iki anlama gelmektedir. Olumlu olarak, akrabalardan ve tanıdıklardan yardım almaya yorumlanır. Olumsuz olarak, destek vermeye ya da yardımcı olmaya çalışırken, yardıma muhtaç duruma gelmeye delalet eder.

Rüyada Orgeneral Görmek

Rüyada orgeneral görmek, rüya sahibine üst kademelerdeki bir kişinin yardım edeceğine ve destek vereceğine yorulur. Aynı zamanda, kazançlı işler yapmak için ve parayla ilgili girişimlerde bulunmak için en uygun zaman olduğuna işaret eder.

Rüyada Kumandan Görmek

Rüyada kumandan görmek, yaşanacak olaylar karşısında yıkılmamaya, soğukkanlı olmaya ve diğer insanlara destek olmaya yorumlanır. Aynı zamanda, girişilen işlerde öncülük edileceğine ve her zaman en iyi ve en doğru seçimlerin yapılacağına delalet eder.

Rüyada Paşa Görmek

Rüyada paşa görmek, hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine ve iyi işler yapılıp her türlü sorunun ortadan kaldırılacağına yorulur. Aynı zamanda, resmi kurumlardan destek almaya ve bu destekle güzel işler başarmaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada General Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ugur acar (26 Ağustos 2015 saat: 10:56)

  Iyi gunler.
  Ruyamda eski genelkurmay baskani org.necdet ozel arabama biniyor..uzun uzun konusuyoruz..sonra bir seyler yemek icin bir yerde duruyoruz..kek ve pogaca yiyoruz.yanimiza insankar geliyor..onlari gebelkurmay baskani ile tanustiriyorum..yine karsilikli sohbet ediyoruz..

 2. Mehmet BAYRAKTAR (23 Mart 2015 saat: 10:49)

  Rüyamda ordu mensupları ile birlikte general işletmiş olduğum bir kır lokantasına gelmişler ve ben onlara ikramda bulunmadan önce.paşaya:
  -Paşam yemeklerinizi söylemeden önce bir kahve ikramında bulunmak istiyorum.Bu arada da yemekler pişmiş olur,diyorum.
  Bu arada paşa elinde bir şeyler tutmakta ve bana olur dedikten sonra elindekileri göstererek benden yapmamı istiyor.Fakat ne olduğunu şu an hatırlamıyorum ve uyanıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,