RuyaTabirleri.com

Rüyada Geniş Ev Görmek

Rüyada geniş ev görmek kişinin içinde bulunduğu hal üzere yorumlanır. Mesela geniş ev ferahlık, mutluk demektir. Rüyada geniş bir evde oturduğunu gören kişi ferahlığa erişir ve tüm sıkıntılarından kurtulur. Geniş ev gören kişi eğer bir derde müptela olmuşsa o dertten kurtulur. Böyle bir evde oturduğunu görenin dünya hali de düzelir ve ferahlığa kavuşur.

Rüyada ev görmek

Rüyada görülen ev kişinin ahiretidir. Bilmediği bir evde birtakım ölmüş insanlarla karşılaşan kişinin ecelinin yaklaştığına inanılır. Yine kerpiçten yapılma ev gören kişi haram mal alır. Böyle bir evden kaçıyorsa haramdan kaçan iyi bir insan olduğuna işarettir. Yine rüyada görülen ev kişinin dünyalığı da olabilir. Geniş ev sıkıntısız bir hayata işaretken küçük bir ev sıkıntı ve zahmetle de yorumlanabilir.

Rüyada dar bir evde bulunmak

Dar evin anlamı geniş evin tersidir. Yani sıkıntı yaşayacağınıza ve başınıza ufak bir musibet geleceğine işaret olabilir. Yine karanlık ve pis bir evin tabiri de bu şekildedir.

Rüyada dağ başında bir ev görmek

Dağ başında bir evde oturduğunuzu gördüyseniz, dağ daima gücün ve yükselmenin işaretidir. Bu yüzden böyle bir yerde bulunduğunu gören kişi işinde yükselir ve yücelir. Dağ başında ev, yine sıkıntıların def’ine ve maddi manevi rahatlığa kavuşmaya işaret eder.

Rüyada yeni bir ev görmek

Yeni bir ev huzur, mutluluk ve yeni bir işken; eski ve pis bir evse sıkıntı ve üzüntüdür. Eski bir evden çıkmak feraha kavuşmak, mutlu olmak anlamındadır.

Rüyada evin duvarını görmek

Büyük âlim İbni Sirin’e göre rüyada herhangi bir evin duvarının çöktüğünü gören kişi bir musibete uğrar veya ev halkına zarar gelir. Rüyada bir evin büyümesi iyi küçülmesi ise tam tersi olarak yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!