RuyaTabirleri.com

Rüyada Geniş Eve Taşınmak

Rüyada geniş eve taşınmak, kişinin çok iyi bir ruh hali içinde olduğuna ve mutlu hissettiğine, iş hayatı kadar özel hayatında da her şeyin yolunda gittiğine yorumlanır. Temiz, ferah ve geniş bir eve taşınmak yaşanacak büyük bir değişikliğin habercisi olduğu gibi, sürpriz gelişmeleri de ifade eder. Genellikle olumlu sonuçlanacak, mutluluk verici olayların yaşanacağını, mevcut huzurun uzun zaman daha bozulmayacağını bildirir. Geniş eve taşınmak aile olmak ya da ailenin büyümesi manasına geldiğinden, yeni bir bebeğin habercisi olarak da görülmelidir. Eğer kişi bekarsa evleneceği kişinin çok geniş bir sülalesi olacağına, kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içine gireceğine yorumlanır. Geleceğin ferah olacağına, pek çok isteğin zorluk çıkmadan gerçekleşeceğine, emellere ulaşılacağına delalettir.

Rüyada Geniş Ev Almak

Büyük bir maddi yatırım yapacak olan rüya sahibinin, yakın zamanda bu yatırımdan çok daha büyük paralar kazanacağına ve kar elde edeceğine yahut mal varlığına yenilerini katarak daha da zenginleşeceğine yorumlanır. İş hayatında meydana gelecek büyük bir değişimi de ifade eden rüya, güzel bir yol ayrımına gelineceğini, ne şekilde kararlar alınırsa alınsın sonunun hayırlara vesile olacağını delalet eder.

Rüyada Geniş Ama Eski Bir Eve Taşınmak

Ailesinin ve sevdiklerinin sözlerini dinlemeyerek kendi burnunun dikine giden, kendilerine ait bir yaşam kurmak isteyen ama hatalı kararlar alan kişilerin nihayetinde eski düzenlerine geri döneceklerini bildirir. Fazla uçuk hayaller kurmanın ve gerçeklerden uzaklaşmanın neticesinde yaşanacak hayal kırıklığına vurgu yapan rüya, mevcut sorunların çözülebilir olduğunu kabullenerek rahatlamanın, boşuna savaşmak yerine, mevcut koşulları kabullenmenin daha hayırlı olacağını da bildirir.

Rüyada Geniş Eve Taşınmanın Psikolojik Yorumu

Kişinin her anlamda kendisini güvende ve iyi hissettiğini, ruh halinden fiziki koşullara kadar pek çok durumda mutlu olduğuna yorumlanır. Aileye, dostluğa ve arkadaşlığa verilen önemin, sosyal ortamlarda keyif almanın da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!