RuyaTabirleri.com

Rüyada Gerdek Gecesi Görmek

Rüyada gerdek gecesi görmek, yapılacak yanlış bir anlaşmanın veya kişiyi sonradan pişman edecek biriyle ortaklık etmenin, büyük bir sermayeyle sonu görünmeyen bir işe girişmenin yaşattığı pişmanlığa alamettir. Hataları yüzünden ailesini de mahcup duruma düşürecek olan kimsenin, nefsine hakim olamaması yüzünden de zor zamanlar geçireceğini, özellikle evli kişiler için başkalarıyla olan gönül ilişkilerinin toplum içinde hoş karşılanmayacağını bildirir. Tanımadığı kişilerin gerdek gecesin, görmek ise kişinin gıybette bulunduğuna ve başkalarının günahını alacağına, insanlar hakkında yaptığı kötü yorumlar yüzünden yalnız kalacağına delalettir. Rüya sahibinin konuşmalarında dengesiz davranması ve lafın nereye gideceğini bilmeden konuşması nedeniyle hem özel hayatında, hem sosyal, hem de iş hayatında çevresini kaybedecek olmasına işarettir.

Rüyada Kendi Gerdek Gecesini Görmek

Bekar kişiler için evlilik konusunda çok fazla aceleci davranmaları nedeniyle karşılarındaki kişiyi yeterince tanımadan hareket edeceklerini bildirir. Kişinin ailesini hiçbir şekilde dinlemeyip kendi burnunun dikine hareket ederek, elindeki avucundaki tüm birikimini bu düğün için harcayacağına, evlense dahi borçlar nedeniyle daha evliliğinin ilk günlerinde bile stres içinde olacağına tabir edilir. Büyük borçlarla düğün yapmaya, gösteriş yapmak yüzünden aşırı savurgan davranmaya da delalet eden rüya sorumluluk sahibi olmadan harekete geçmenin sonucunda pişman olunacak hale gelmenin de tabiridir.

Rüyada Gerdek Gecesinden Kaçmak

Bir anlık gaflete düşüp günah işlemekten son anda kaçınacak olan rüya sahibinin aklının başına geleceğini ve pişmanlık yaşamamak için bundan sonraki adımlarını çok daha dikkatli bir şekilde atacağını bildirir. Kişinin anne veya babasından gelen öğütleri can kulağıyla dinlemesinin başına gelecek bir felaketin önüne geçeceğini de işaret eder.

Rüyada Gerdek Gecesi Görmenin Psikolojik Yorumu

Sosyal anlamda çevre değişikliği yapmak istemenin ve sınıf atlama niyetinin ifadesidir. Kişinin bulunduğu çevrede kendisini yeterince ifade edemediğine inanmasına, duygusal açıdan beğendiği kimselerin daha üstün kişiler olmasından dolayı onlar gibi bir hayata sahip olmak için planlar yaptığına da yorumlanır.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!