RuyaTabirleri.com

Rüyada Gerdek Görmek

Rüyada gerdek görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı hatalar ve başına açtığı işler yüzünden sonunda çok pişman olacağı işlere girişmesine ve dönüşü olmayan yollara girmesine delalet eder. Aynı zamanda, uzun yıllardır çalışılan iş yerinde bir sıkıntıyla karşılaşılacağına ve tek sorumlu olarak rüya sahibinin gösterileceğine ve hakkında işlem yapılacağına işaret eder.

Rüyada Gerdeğe Girildiğini Görmek

Rüyada gerdeğe girildiğini görmek, gerdeğe girmekle aynı anlama gelir. Sonunda pişman olunacak sorunlar yaşamaya ve bu sorunlar çözmeye çalışırken daha büyük sorunlar yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Evlenip Gerdeğe Girildiğini Görmek

Rüyada evlenip gerdeğe girildiğini görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında sıkıntılar ile karşılaşacağına ve parasal sorunlardan ötürü giriştiği işin yarım kalacağına ancak daha sonra sürpriz bir şekilde eline geçecek parayla işini tamama erdireceğine delalet eder.

Rüyada Gece Vakti Gerdeğe Girdiğini Görmek

Rüyada gece vakti gerdeğe girdiğini görmek, rüya sahibinin, iş hayatında uzun süreli dalgalanmalar yaşayacağına ve bu durumdan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine işaret eder. Ancak daha sonra beklenmeyen bir yerden gelecek bir kişinin ortak olması ve işe para koyması ile sorunların biteceğine tabir olunur.

Rüyada Gerdek Odası Görmek

Rüyada gerdek odası görmek, rüyayı gören kişinin, nezarethane gibi bir yerde bir süre tutulup daha sonra serbest bırakılmasına yorumlanır.

Rüyada Düğün Dernek Görmek

Rüyada düğün dernek görmek, hane içinde karı koca arasında yaşanacak tartışmaya ve sorunlara delalet eder.

Rüyada Damatlık Görmek

Rüyada damatlık görmek, sosyal hayatta yaşanacak büyük ve çok radikal bir değişime yorumlanır. Rüya sahibinin, uzun zamandan beri hayalini kurduğu hayırlı birini bulup evleneceğine, iş hayatında değişiklik yapacağına ya da yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gerdek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Büşra (07 Eylül 2015 saat: 20:02)

  Rüyamda bir odaya giriyorum tek kisiyim ama yanımda kimse yok. Evlenmiş oluyorum eşim bile yok. Kim olduğunu bile bilmiyorum. Yatağa bakıyorum. Değişik yatak. Yarıya kadar değişik ondan sonrası değişik. Tül olur ya o çeşit işte. Beyaz oluyor ama. Ben içimde biliyorum Gerdek gecem olduğunu. Hatta yanına geliyorum yatağın. Ama üzerinde bıçak oluyor büyük bıçak. Yatmiyorum tabi. Kimse ye de demiyorum. Zaten o zaman uyandım. Neye gelir ben bakarım bu arada

 2. Cansu (04 Eylül 2015 saat: 10:37)

  Bi otel Odadasındayız yeni evlenmişim bizden hariç bi gelin bide gelinin abisi var odada onlarda yeni damatın gelmesini bekliyor, pis bi oda degildi ama temizlik bezleri felan yerlerde duruyordu ve ben tiksiniyordum biz eşimle yataga uzanıyoruz ama rahat edemiyoruz odadakiler bize baktıgı için sonra eşim beni öpmeye frlan başlıyor baya ilerliyor son anda ben vazgeçiyorum rahat edemem diyorum kalkıyorum bi anda odada 3 genç kız daha oluyo buseferde diger ciftin yerine onlarla kalıyoruz.. Ertesi gün ben oteli arıyorum tekrar tek kişilik oda istiyorum bide temiz olsun diyorum sonra sadece odaya girdigimizi gördüm.

 3. Jale (29 Haziran 2015 saat: 10:59)

  Ruyamda evlendigimi goruyordum . Ve dugunumde kenarda bi yatak vardi .Evlendiyim adamla konusuyorduk ben her kesin icinde Boyle bi sey yapamayacagimi soyluyordum ama adet boyleymis diyordu bana. Dugundekiler noldu hala yapamadinizmi soruyordu. Ben de evlendigim adama ben Boyle hayal etmiyordum diyordum aslinda icden ice gerdege girmekden korkuyordum ruyamda .

 4. can (11 Haziran 2015 saat: 08:30)

  Rüyamda teyze kızıyla evlenmiştim ve gerdeğe girecektik duş aldı ve sonra ben gidip duş aldım. odada başka bir kız daha vardı benim için bekleyen fakat onu yolladı sonra beni çağırdı yanına ama yanına gidemeden uyandım. Bu ne anlama geliyor?

 5. Be (12 Mayıs 2015 saat: 11:06)

  Benimle evlenmiş Gerdek öncesi temizlenmek için duş alıyormuş . Beyaz bir namazlığın içinden şampuanlar kremler çıkmış. Sonra yatakta ben barmişim ilk geceden korkuyormuş ben ona korkma sana birşey yapmayacağım demişim annesi bir kenarda üzgünmüş istemiyormuş evlenmemizi . Annanesi bunu görünce hep ağlarmış ona anane ağlama Gül hadi diyormuş aslında kızda mutsuzluk . Daha sonra yatağı gördükten sonra etrafta Kıyafetler Görmüş Dağınık iş arkadşı bar bir tane buna aşık. Onu Görmüş ama o evlendiğimizi bilmiyormuş bana Demiş o bilmiyor falan kız onu da seviyor üzülmüş ona o gitmiş sonra ben ona doğru gelmişim ( iş arkaşı kıza olan zaafı Yüzünden iş ile ilgili bir sorunu gözleri etti Buda ortaya çıkınca olay çocuğun başına patlicak işten konulabilir kız bunun vicda azabını yaşıyor bende başından veri o çocukla konuşmasını istemiyorum ama Arkadaşı çocuk onu açılmadı ama aşık olduğu belli arkadaş gibi davranıyor ).

 6. kayra (12 Mayıs 2015 saat: 01:25)

  Rüyamda bir film oyuncusuyla bir odada olduǧumu bu beyfendinin kızlıǧımı bozduǧunu gördüm.Sonra o annesi ve ven beraber kahvaltı yapıyorduk ama annesinin haberi yoktu ilişkiye girdiǧimizden.beni bakire zannediyordu.sonra annesi bana gelinliǧimi giymemi söyledi giydim ve dügün salonuna gittik.dans ettik beraber.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,