RuyaTabirleri.com

Rüyada Gergedan Görmek

Rüyada gergedan görmek, güçlü kuvveti, inançlı, hırslı, tuttuğunu koparmak konusunda son derece kararlı, kalbi nasır tutmuş, acıma duygusunu ve insaniyetini yitirmiş bir düşmana işaret eder. Rüya sahibinin hayatındaki en büyük tehlikenin bu kimse olduğuna, başarısızlıklarının, mutsuzluklarının ve huzursuzluklarının bu kişi nedeniyle yaşandığına delalet eder. Bu rüya, aynı zamanda rüya sahibinin ileride çok önemli bir kişi olacağına, mevki kazanacağına ve tıpkı düşmanı gibi güçlenip, onunla çarpışacak güce kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Gergedan Saldırısı Görmek

Rüyada gergedan saldırısını gören kişi, emniyette değildir. Kişi kazaya, belaya, kötü kişilere, musibetlere, melanetlere, uğursuzluklara çok yaklaşmış demektir. Rüya sahibinin tekin olmayan kişilerin hedefinde olduğu anlamına gelir.

Rüyada Gergedana Binmek

Rüyada gergedana bindiğini gören kişinin rüyası, kendisinden ne daha güçlü ne de daha güçsüz olan, gerek mevki, gerek varlık, gerekse nüfus bakımından eşit olan bir rakibi ile kıran kırana mücadele edeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Gergedandan Kaçmak

Rüyada gergedandan kaçtığını görmek, büyük bir talihsizlik olarak değerlendirilir ve rüya sahibini ezen, küçümseyen, dışlayan ve hor gören bir kimsenin varlığına delalet eder. Bu kişi, rüya sahibinin atsa atamayacağı, satsa satamayacağı kişi olması nedeniyle tahammül etmek zorunda olduğu bir kimsedir.

Rüyada Yavru Gergedan Görmek

Rüyada yavru gergedan görmek ya da gergedan yavrusu görmek, rüyayı gören kişinin, zamanında merhamet ve yardım dilendiği ama kapıları yüzüne kapadığı kişinin şimdi aynı taleple rüya sahibinin kapısına geleceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Gergedan Görmek

Rüyada beyaz gergedan görmek, rüya sahibinin bir dediğini iki etmeyen, bir eksiği var mı diye gözünün içine bakan, kadrini kıymetini bilen, kendisini koruyup kollayan ve gözeten bir kişi olduğuna delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Gergedan Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. murat (25 Eylül 2015 saat: 12:39)

  Ruyamda kardesimin uzerine isedigimi gordum oyle boyle degil sanki fiskiye ile yagmur gibi hic bitmeyen bi iseme.kardesim uzaklastikca sanki inadina onun uzerine isemeye calisiyormuscasina takip ediyorum evinodalarini dolasiyoz en son banyoda isiyom kesintisiz bir sekilde dewam edoyor bu.sonra anlamsiz bir sekilde kendimi sokakta buluyorum ve iki adet gergedan goruyorim birbirlerine surtunerek ilerliyorlar sanki yol vermek istemiyormuscasina.sanki yolu kapatiyorlar birbirlerini gecemiyorlar esit seviyede surtunerek ilerliyorlar.

 2. Can Yankaya (19 Eylül 2015 saat: 01:55)

  Ruyamda ufak boyle kasli kasli gergedanlarin comelmis durumda fabrikasyon gibi sira sira dizilmis bir bantta donen bi cihaz benim dikkatimi o kadar gergedanlarin icinden bir tane gergedanlar gibi dizilmis comelmis baziyette insan cekiyo..
  Insan ayni gergedanlara benziyo…

 3. saygın (17 Nisan 2015 saat: 11:24)

  Rüyamda site gibi bir yerdeyiz ve bahçenin kapıları açılıyor ve içeri fil, gergedan benzeri iri hayvanlar giriyor. Ben tanımadığım birkaç kişiyle birlikte saklanmaya çalışıyorum. Evlerin içine giriyoruz ama evlerin içini biliyorum. Sessiz bir şekilde saklanmaya başlıyorum. Sonra bir şekilde o hayvanlar gidiyor ama ben emin olmadığım için dışarı çıkamıyorum. Rüyamın anlamı nedir? Şimdiden teşekkürler..

 4. hasan (17 Ocak 2015 saat: 12:50)

  Bir grupla beraber gezerken.birden bir deniz plazina ciktik.yanimda baldizim birde sarisin bir kadin var.ben denize girdim.esyalarimi ve iki telefonumuda baldizima verdim.denizde yuksek biyerden atladim.atladigim zaman denize varma cok uzun surdu hatta denize girerken nefessiz kalacagimi dusundum.ama cikmayi basardim.sonra sudan yuzerek cikarken buyuk tahta parcalarini saskinlikla iterek ciktim.baldizimin yanina geldim kulube gibi bi yere.telefonlarimi sordum az otede braktim dedi.simdi getiririm dedi.kulubeden cikarken plazda bitane gergedan belirdi dedim dikatli ol tamam dedi.cikti baldizim kosmaya basladi arkasindan gergedanda kostu.bende bagiriyorum denize kac diye.baldizim denize kacarken gergedan arkadan boynuzuyla carpti.baldizim suya dustu ondan sonra gergedan geri giderek tekrar saldirdi ikinci defa carpti denize firlatti.bende arkasindan kostum arkamdan ikinci bi gergedan belirdi ama beni yakalayamadi ben suya atladim baldizimi kollarim aldim oldugunu dusundum.sonra sirittigini gordum ohh sukur olmemis dedim.sonra birileri telefonlarimi getirdi ama telefonlarin uzeri az miktarda su mu yag mi hatirlamiyorum.dedim ne olmus bunlara bisey olmaz dedim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,