RuyaTabirleri.com

Rüyada Geri Vermek

Rüyada geri vermek, bir emanete işaret olduğu gibi, tanıdık birinden gelen çağrıya cevap vermek bir sırra ortak olma yahut tanıklık etmek gibi anlamlara da gelir. Geri verilen şeyin ne olduğu rüyanın yorumunu değiştirir. Bir kıyafeti geri verdiğini görmek sıkıntıyı üzerinden atmak ve kişiye atılan bir iftiranın boşa çıkacağına, rüya sahibinin kendisini aklama imkanı bulacağına yorumlanır. Kişinin vaktinde üzerine yüklenen ve altında kaldığı sorumluluklardan, fazlalıklardan kurtulacağını, kendisine sıkıntı veren, maddi ve manevi açıdan yük olan birinden de uzaklaşmaya alamet eder. Alınan parayı geri vermek geçici bir darlık yaşamak, maddi açıdan beklentilerin suya düşmesi manasındadır. Bilmediği bir nesneyi birine geri verdiğini gören kişiler yorgunluk, isteksizlik yaşarlar ve kendilerini bir müddet içlerine kapatırlar.

Rüyada Alınan Borcu Geri Vermek

Gerçek hayatta da kişinin borçlarını ödeyerek rahata ereceğini ve kalben rahatlayacağını işaret eder. Daha önce hevesin kırıldığı bir durumun tersine döneceğini ve kişinin olumsuz giden işlerini yeniden düzene sokabileceği şansa sahip olacağını, işlerini yoluna koyarak kazancını artıracağını da delalet eder. Bozuk paralar şeklinde geri ödeme yaptığını görmek sıkıntı atmak, alınan borcu kağıt parayla geri vermek ise beklenmedik yerden gelecek iyi haberlere yorumlanır.

Rüyada Elbise Geri Vermek

Uzun kollu, uzun etekli bir elbiseyi geri vermek uğursuzluktan, dedikodulardan kurtulmak demektir. Verilen elbise sarı ise kişi sağlığına kavuşur. Yeşil elbise geri vermek ise sözünü tutmamak, mahcup duruma düşmek veya kişinin kendisine güvenen birine karşı yanlış harekette bulunacağını ifade eder.

Rüyada Geri Vermenin Psikolojik Yorumu

Yapılan işin kişiye yetmediğini ve kendisine sürekli yeni hedefler belirlediğine, farklı yönler çizmek için uğraştığına yorumlanır. Hayatın genel olarak iyi gittiğine ve kişinin psikolojik açıdan da mutlu olduğuna tabir edilen rüya, birine söylenmek istenen sözlere, yıllardır saklanan sırlara da yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!